Desfintare Forum Bitdefender

Salut,


Am o propunere ,si ar fii bine sa votati daca sunteti de acord cu mine si anume :


Desfintarea forumului Bitdefender !


De ce ? Simplu . Degeaba ne luam pielea de pe degete tastand dorintele si problemele care nu se rezolva niciodata si nu ne baga nimeni in seama.Ce rost mai are acest forum, numai asa ca sa ne aflam in treaba , ca asa procedeaza si altii ( vezi Symxxxxx , etc.)


O zi buna.

Comments

  • Salut,


    Am o propunere ,si ar fii bine sa votati daca sunteti de acord cu mine si anume :


    Desfintarea forumului Bitdefender !


    De ce ? Simplu . Degeaba ne luam pielea de pe degete tastand dorintele si problemele care nu se rezolva niciodata si nu ne baga nimeni in seama.Ce rost mai are acest forum, numai asa ca sa ne aflam in treaba , ca asa procedeaza si altii ( vezi Symxxxxx , etc.)


    O zi buna.


    Vot DA

  • Aveţi răbdare! Moderatorii o să apară.

  • Aveţi răbdare! Moderatorii o să apară.


    Pe mine nu ma intereseaza sa apara moderatorii (ce sa fac cu ei sa bem o cafea ??? ),eu ca si client bitdefender doresc , daca am dat un ban pe produs sa primesc rezolvare imediata (maxim 2 zile) la problemele aparute la produsele Bitdefender.Cei de la tehnic trebuie sa intervina.


    Nu este admis sa lansezi un produs cu probleme nefuctionale chiar de la inceput.Vezi Topic ( ...SETARI ANTIVIRUS )


    Bitdefender este un produs chiar exceptional dar problemele care iti sar in ochi sunt deranjante.

  • Cred ca ar trebui reevaluata notiunea de Forum, forum cu pretentii!


    Iar pentru asta ar trebui masuri radicale!


    Subscriu la ce a spus colegul.


    Vad ca sunteti destui de multi care ati citit ,va place situatia asta ? Luati atitudine !!!

  • Nimeni nu ne baga in seama.

  • Cred ca ar trebui reevaluata notiunea de Forum, forum cu pretentii!


    Iar pentru asta ar trebui masuri radicale!


    Poti sa fii mai explicit chiar cu riscul de a fi suspendat?

  • camarie
    camarie Principal Software Developer BD Staff

    Chiar asa? Eu unul raspund pe Safepay (si colegul Andrei la fel).


    Totusi, sint niste detalii de spus aici (fara a lua partea cuiva): release 2014, release Safepay vine pe 12; curent e testul de la PC Magazine; OEM/partners/rebranding - si lista poate continua.


    Inteleg frustrarea/enervarea omului care instaleaza ceva si da de o problema, dar postind asa ceva sigur nu o sa ajute. My 0.02.


    - Cristian