Trecere de la BDIS la BDTS


Incerc de 3 zile sa-mi activez licenta de BDTS (trecand de la BDIS) si nu reusesc pentru ca nimeni nu raspunde la emailuri.


"Codul de activare introdus este pentru un alt abonament decât cel curent.


Poți combină cele două abonamente contactând echipa noastră de asistență sau poți activă noul abonament creându-ți sau autentificându-te cu un cont Bitdefender diferit."


Toata lumea e in vacanta??? 



"Va multumim ca ati contactat Departamentul de Relatii cu Clientii Bitdefender. Acesta este un raspuns automat prin care va confirmam faptul ca am primit cererea dumneavoastra, si ca vom lucra la rezolvarea situatiei dumneavoastra in cel mai scurt timp. Numarul tichetului alocat pentru dumneavoastra este 2018120513280001. Va recomandam sa tineti acest numar de referinta intr-un loc sigur, pentru o urmarire mai usoara a cazului. Cu stima, Departamentul de Relatii cu Clientii Bitdefender " (5 dec. 2108)

Comentarii


  • Aloo, e cineva acasă? Ați închis firma? V-au concediat? Serios acuma, vreți sa apelez la OPC pt ca am cumpărat un produs și nu e funcțional? Poate asa va treziți. 


  • Problema rezolvata. Se poate inchide.

  • oneLess
    editat decembrie 2018


    On ‎12‎/‎10‎/‎2018 at 3:37 PM, cvornicu said:



    Problema rezolvata. Se poate inchide.



    eu am rezolvat chestiunea asta cu inregistrarea licentei de BDTS in alt cont bitdefender.


    apoi am facut "change account" in BDIS catre noul cont care contine licenta BDTS


    BDIS si-a facut automat update la BDTS si totul a fost ok dupa update manual .


    c