Bitdefender Central Mobile


Am si eu o intrebare


Se poate sa folosesc functia " Scanare retea " fara sa imi apara notificarea in legatura cu Bidefender BOX ?

Taguit:

Comentarii



  • 14 hours ago, Calin said:



    Am si eu o intrebare


    Se poate sa folosesc functia " Scanare retea " fara sa imi apara notificarea in legatura cu Bidefender BOX ?



    Buna ziua,


    Va rog sa ne trimiteti o poza cu notificarea in legatura cu Bitdefender Box pe care o primiti.


  • De asemenea , scanare de retea nu se finalizeaza , ci doar se opreste .


    De altfel , dupa ce dau pe "Scaneaza retea " odata , nu mai pot da a doua oara fara sa redeschid aplicatia .



  • 21 hours ago, Calin said:



    De asemenea , scanare de retea nu se finalizeaza , ci doar se opreste .


    De altfel , dupa ce dau pe "Scaneaza retea " odata , nu mai pot da a doua oara fara sa redeschid aplicatia .



    Buna ziua,


    Aceasta situatia a fost trimis catre departamentul de dezvoltare si momentan lucram la o solutie. Nu aveam un ETA cand va fi solutionata aceasta situatie. Va recomandam sa ne scrieti la bitsy@bitdefender.com pentru a va tine la curent.


  • Multumesc !!!


  • Buna ziua ! 


    Stiti daca situatia s-a rezolvat ? 


    Multumesc !



  • 21 hours ago, Calin said:



    Buna ziua ! 


    Stiti daca situatia s-a rezolvat ? 


    Multumesc !



    Buna  ziua,


    Situatia de mai sus ca Bitdefender Box scaneaza conexiunea inca nu este rezolvata, iar referitor la cea de-a doua problema, a fost trimis ieri un email catre dumneavoastra. Va recomand sa continuati investigarea pe email.



  • On 9/3/2019 at 6:10 PM, Calin said:



    Buna ziua ! 


    Stiti daca situatia s-a rezolvat ? 


    Multumesc !



     



  • On 10/12/2019 at 7:53 AM, Calin said:



     



    Buna ziua,


    Momentan nu avem o solutie. Dezvoltatorii nostri inca lucreaza la aceasta situatie.

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!