Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Problema Cu Iconita Bitdefender Din Bara De Sistem

Optiuni

Buna seara,


Am o problema cu iconita Bitdefender din bara de sistem care imi indica ca mai multe probleme afecteaza securitatea PC-ului meu. Dar la Dashboard - security status nu imi indica ca as avea vreo problema de securitate a PC-ului. Am Bitdefender Total security 2011(english) si as dori sa ma ajutati sa remediez aceasta problema.

Comentarii

  • Buna seara,


    Am o problema cu iconita Bitdefender din bara de sistem care imi indica ca mai multe probleme afecteaza securitatea PC-ului meu. Dar la Dashboard - security status nu imi indica ca as avea vreo problema de securitate a PC-ului. Am Bitdefender Total security 2011(english) si as dori sa ma ajutati sa remediez aceasta problema.


    Salut Alex.


    Astăzi am întâmpinat și eu aceasta eroare. E drept ca am restartat pc și totul a revenit la normal. Ai ultimul build al BitDefenderului? îți recomand sa urmezi pașii indicați de mine pentru o instalare "curata" a ultimului build. Găsești pașii necesari AICI


    Succes.


    Dacă mai întâmpini probleme , așteptam să le postezi.

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Am instalat ultimul build al Bitdefenderului si nu mai am probleme acum. Iti multumesc mult Matei. :)

  • Am instalat ultimul build al Bitdefenderului si nu mai am probleme acum. Iti multumesc mult Matei. :)


    Alex,


    sunt extrem de bucuros că am putut să-ți ofer ajutorul și că acesta a dat roade!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM