Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Problema Dupa Scanare

Optiuni

Salut!


Poate cineva sa ma ajute si pe mine?


Am o problema dupa sacnarea zilnica.


Asfel cand deschid calculatorul imi apare un semna de exclamare peste iconita de la BD.post-8449-1240223329_thumb.jpg


Dau click pe remediaza si incepe scanarea.post-8449-1240223427_thumb.jpg


Dupa scanare dispare semnul de exclamare si totul pare in regula dar......dupa actualizarea post-8449-1240223491_thumb.jpgcare este in curs, apare din nou aceasi imaginepost-8449-1240223427_thumb.jpg, in care ultima scanare este pe 26.03.2008 post-8449-1240223613_thumb.jpgcu toate ca eu scanez dupa malware in fiecare zi.


Ce sa fac?


A mai intalnit cineva aceasta problema?


Cum s-a rezolvat?

Comentarii

  • alexcrist
    Optiuni

    Salut gorgu,


    Te rog dă clic pe butonul REMEDIAZA din dreapta-sus (cel de deasupra tab-ului RETEA) şi postează un screenshot al ferestrei care se deschide.


    Cris.

  • Incearca te rog sa folosesti primul utilitar din acest articol pentru a rezolva aceasta situatie( pe moment nu este disponibil decat in engleza, din pacate):


    http://kb.bitdefender.com/KB547-en--What-t...ot-working.html

  • Cand apas remediaza pare aceasta fereastra.post-8449-1240496895_thumb.jpg

  • Si dupa ce apas remediaza, scaneaza si ...... de la capat aceasi problema.


    Am scris si la Suport tehnic si mi-au trimis doua patch-uri care nu au avut decat un efect temporar 2-3 minute.

  • Sm3K3R
    Sm3K3R ✭✭✭
    Optiuni
    Si dupa ce apas remediaza, scaneaza si ...... de la capat aceasi problema.


    Am scris si la Suport tehnic si mi-au trimis doua patch-uri care nu au avut decat un efect temporar 2-3 minute.


    Ai incercat sa dezinstalezi BD , sa rulezi BD Uninstall Toolul si sa reinstalezi BD folosind ultimele kituri din aprilie ?


    Inainte de reinstalare ruleaza si un Check Disc pe partitia cu Windows.