Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Eroare Bdis 2010

Optiuni

Buna ziua.


Am intimpinat urmatorul mesaj de eroare la un BDIS 2010 pe un sistem Vista Home Premium 32 bit.


Cu toate ca Bitdefender nu semnaliza nici o eroare. :huh:

post-5059-1258726915_thumb.jpg

post-5059-1258726928_thumb.jpg

Comentarii

  • Alex Stanciu
    Optiuni

    Salutare mitza97,


    Ne poti spune te rog daca ai mai intampinat aceasta problema ?


    Multumesc.

  • mitza97
    Optiuni
    Salutare mitza97,


    Ne poti spune te rog daca ai mai intampinat aceasta problema ?


    Multumesc.


    Nu, s-a intamplat doar o singura data. O sa anunt in acest post daca se va mai repeta.

  • mitza97
    Optiuni

    Si mai revin cu inca o problema.


    Poate parea paradoxal, insa, pe acelasi sistem, nu am putut instala cu success BDIS 2010 varianta in ROMANA, doar cea in ENGLEZA.


    De ce ? La sfarsitul instalarii, la partea de actualizare, nu s-a reusit actualizarea. Nici dupa finalizarea instalarii, dand manual actualizare.


    De cateva ori am incercat manual, de fiecare data a durat mult ( 10 min fara nici un rezultat, aparand mesaje de eroare ).


    Problema nu s-a rezolvat nici dupa restart, nici dupa inca o reinstalare, nici dupa o reparare.


    Spre deosebire de varianta in romana, cea in engleza a functionat din prima, fara nici o problema.


    Nu am ajuns decat la concluzia ca e ceva cu varianta in romana. :huh:

  • este posibil [mi s-a intamplat]


    ca instaland a 2-a ora tot versiunea in romana


    sa fi functionat perfect din "prima" .

  • mitza97
    mitza97
    editat noiembrie 2009
    Optiuni

    @Cosmin : Am reinstalat versiunea in romana de 3 ori cred si tot nu a mers... :huh: