Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Hp Director

Optiuni

Va salut,


Am instalat si dezinstalat de 3 ori o imprimanta multifunctionala , un model mai vechi - "Hp psc 1310" si dupa instalarea ei ca de obicei apar pe desktop 3 shortcut-uri printre care unul pe nume HP Director si care nu mai merge deloc(nu se mai deschide fereastra prin dubluclick).Celelalte 2 programe merg foarte bine. In acest Hp Director aveam toate facilitatile imprimantei scaner-ul si alte treburi. Nu sunt sigur dar am impresia ca Bitdefendert-ul meu TS 2010 imi blocheaza acest HP Director . Va rog tare mult sa-mi spuneti ce e de facut in situatia asta.

Comentarii

  • Data viitoare instalez sistemul de operare si apoi sa instalez mai intai multifunctionala HP sa vad daca acest HP Director merge si dup-aia instalez BitDefender-ul si va spun sigur daca antivirusul meu blocheaza acest HP Director sau nu. Dar nu am acum timp sa-mi instalez sistemul de operare . Not yet. Hmm era bun sa fi facut un back-up pt sistemul de operare .

  • Buna tuturor,


    Am reinstalat sistemul de operare si am instalat corect si multifunctionala si chiar si asa fara Bitdefender instalat mie tot nu mi se deschide acest HP Director .Multifunctionala asta are o mica defectiune dar va spun sincer ca inainte functia HP Director mergea fara probleme chiar si cu aceasta mica defectiune(fara test page). Dar totusi este o optiune prin care pot doar scana . Va pot spune sigur ca Bitdefender-ul meu NU blocheaza absolut cu nimic functia HP Director. Imi cer scuze daca v-am pus pe ganduri si cred ca topicul poate fi inchis. Multumesc.