Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Combinatie Incercata Pt Viteza Incarcare Pagini Web

Optiuni

Dupa cum se vede si in imagine cateva fisiere din Bitdefender Antivirus 2009 sunt marcate de Online Armor Firewall cu capabilitati de key loggers. Interesant... Am facut combinatia asta pentru ca imi mergea internetul mai greu (se incarcau paginile web, mai greu, asta nu se intampla mereu) cu Bdf IS 2009, acum parca se vad ceva imbunatatiri la viteza de incarcare a paginilor.

post-112-1250358301_thumb.jpg

Comentarii

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Cum tastezi cd key-ul/email/password daca nu cu ajutorul primului proces din lista aia ? :)

  • Ieri 15.08.2009 am facut o scanare in System Volume Information si am gasit ce se vede in print-screen. Si azi am primit niste alerte cu acest Backdoor, chiar si tool-ul de dezinstalare a Bitdefenderului aparea ca infectat si la sters tot Bitdefender AV. Curios...

    post-112-1250410246_thumb.jpg

  • Tsar
    Optiuni
    Cum tastezi cd key-ul/email/password daca nu cu ajutorul primului proces din lista aia ? :)


    folosesc aceasi versiune de firewall + kaspersky antivirus 2010 si n-am probleme de genu acela (keyloggers)

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni
    Ieri 15.08.2009 am facut o scanare in System Volume Information si am gasit ce se vede in print-screen. Si azi am primit niste alerte cu acest Backdoor, chiar si tool-ul de dezinstalare a Bitdefenderului aparea ca infectat si la sters tot Bitdefender AV. Curios...


    Opreste system restore, restart si activeaza-l la loc. Reia scanarea din noi apoi :)

  • Sm3K3R
    Sm3K3R ✭✭✭
    Optiuni
    Am facut combinatia asta pentru ca imi mergea internetul mai greu (se incarcau paginile web, mai greu, asta nu se intampla mereu) cu Bdf IS 2009, acum parca se vad ceva imbunatatiri la viteza de incarcare a paginilor.


    giginyke2007,cel mai bine e sa combini BD Antivirus cu un firewall 3-rd party ,asta daca vrei un sistem lejer.


    Si cum multe firewaluri bune sunt free iesi mai ieftin doar achizitionand antivirusul.


    Tsar ,ce firewall folosesti cu antivirusul rusesc, pentru ca uzual nu prea se "imperecheaza" cu nimic ?


    Am impresia ca trolezi <_< .

  • Tsar
    Optiuni
    giginyke2007,cel mai bine e sa combini BD Antivirus cu un firewall 3-rd party ,asta daca vrei un sistem lejer.


    Si cum multe firewaluri bune sunt free iesi mai ieftin doar achizitionand antivirusul.


    Tsar ,ce firewall folosesti cu antivirusul rusesc, pentru ca uzual nu prea se "imperecheaza" cu nimic ?


    Am impresia ca trolezi <_< .


    @Sm3K3R


    Firewall - Online Armor Personal Firewall v3.5.0.32


    Antivirus - Kaspersky Anti-Virus 2010 9.0.0.463


    Folosesc ambele produse in acelasi timp si nu intampin NICIO problema :)


    @crysty2k5


    salut,


    devirusare.com e al tau ? :)