Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Dispare Bitdefender Toolbar

Optiuni

Buna ziua;


as vrea sa stiu daca este solutie de remediere pentru disparitia aleatorie a toolbarului BD in Windows Mail (Vista Home Basic 32).


De obicei acesta dispare imediat dupa Send/Receive si poate fi restaurat numai prin Restartul calculatorului.


In alta ordine de idei, poate sunt putin diletant, dar parca versiunea anterioara a BitDefenderului putea fi inchisa dupa bunul plac. Acum acesta este imposibil de efectuat??? Nici prin Task Manager!? Nu esxista comanda "close"/"iesire" ?


Va multumesc.

Comentarii

  • Alex Stanciu
    Optiuni

    Salutare berki ,


    Te rugam sa urmezi pasii pe care ti i-am trimis in mail si sa ne trimiti rapoartele cerute . Va trebui sa le analizam pentru a determina cu exactitate cauza acestei probleme.


    Multumesc.

  • berki
    Optiuni

    Multumesc pentru raspuns, am trimis rapoartele respective.


    Salutare berki ,


    Te rugam sa urmezi pasii pe care ti i-am trimis in mail si sa ne trimiti rapoartele cerute . Va trebui sa le analizam pentru a determina cu exactitate cauza acestei probleme.


    Multumesc.

  • Alex Stanciu
    Optiuni

    Salut berki ,


    Te rugam sa incerci pasii de mai jos :


    1. Da click pe Start apoi selecteaza Run si tasteaza "cmd" apoi dai click pe Ok .


    2. Tasteaza urmatoarele 2 comenzi una dupa alta :


    regsvr32 -u "%ProgramFiles%\BitDefender\BitDefender 2009\bdoe.dll"


    regsvr32 "%ProgramFiles%\BitDefender\BitDefender 2009\bdoe.dll"


    Dupa aceea testeaza daca ai aceeasi problema cu Windows Mail .


    Multumesc.