Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Fisiere Suspecte

Optiuni

am 2 fisiere suspecte pe virustotal detectia este ASTA si ASTA fisiere arhivate <linkuri șterse> bitdefender nu detecteaza nimic, astept un raspuns

Comentarii

  • rectific link-urile de pe virustotal AICI si AICI


  • Îl poţi pune într-o arhivă protejată cu parola infected, încarci arhiva pe www.sendspace.com (sau pe orice alt server de share) şi postezi linkul de download aici.


    Vali.

  • @Vali: Linkuri de download au fost deja scrise în primul post. Le-am șters din motive de securitate (nu este permisă postarea pe forumul public a linkurilor către fișiere infectate sau suspecte).


    @redbullnik07: Am trimis deja fișierele la analiză. Voi răspunde aici când primesc răspuns.


    Cris.

  • OK astept un raspuns

  • Driverul este curat (este driverul unui utilitar de securitate).


    Despre celălalt fișier nu am primit răspuns încă.


    Cris.

  • la multii ani , cris. la celalalt fisier nu a ai primit raspunsul?

  • alexcrist
    Optiuni

    La mulți ani și ție! :)


    Din păcate, încă nu. Asta e, Revelion. :) Persoana căreia i le-am dat a fost plecat zilele astea. Mi-a dat un răspuns parțial, dar fiindcă nu era complet sigur, mă abțin să dau detalii.


    Oricum, după părerea mea nu e foarte OK acel fișier. Din mai multe referințe de pe internet am găsit că este spyware. Însă, din nou, nu pot da mai multe detalii până nu am răspunsul final.


    Cris.