Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Bara De Activitate Lipsa + Antispam Nu Merge

Optiuni

Bara de activitate lipseste cu desavirsire, chiar dupa un restart. Antispamu este degeaba. S-a spus ca dupa ce se lanseaza versiunea oficiala de la mozila thunderbird 3 si se va rezolva, versiunea finala este pe net dupa data de 1.dec , de atunci s-a putut face upgrade (http://www.mozillamessaging.com/en-US/thunderbird/ ) Cand se va revolva? S-a facut si upgrade de versiune de la 13.0.17.343 la 13.0.18.345 si nimica.

Comentarii

  • dupa o curatare de registri bara de activitate merge perfect. Dar antispamu nu

  • mitza97
    Optiuni

    BitDefender AntiSpam nu functioneaza decat pe protocoalele standard nesecurizate : porturile 110 (POP3) și 25 (SMTP) .


    Daca cumva folosesti alte porturi si conexiuni securizate, antispamul nu functioneaza.

  • BitDefender AntiSpam nu functioneaza decat pe protocoalele standard nesecurizate : porturile 110 (POP3) și 25 (SMTP) .


    Daca cumva folosesti alte porturi si conexiuni securizate, antispamul nu functioneaza.


    Nici macar nu apare bara in Thunderbird 3.Folosesc aceste porturi si era necesar sa functioneze.

  • mitza97
    mitza97
    editat decembrie 2009
    Optiuni

    Asta este altceva...ulterior, dupa ce am postat, am vazut postul tau anterior :)


    Probabil se va rezolva printr-un update curand, din moment ce problema este cunoscuta.

  • Asta este altceva...ulterior, dupa ce am postat, am vazut postul tau anterior :)


    Probabil se va rezolva printr-un update curand.


    Sper sa se rezolve repede. K am nevoie urgent.


    Ms

  • Salut ,


    Am si eu o mica problema cu bara de activitate care lipseste uneori . Ultima oara cand am deschis computerul nu imi aparuse bara BitDefender dar nu stiu ce s-a intamplat ca mi s-a restartat controlul cookies-urilor si al ******-ului pt ca eu il tin activat si acum iar o iau de la capat . Pt site-urile deja accesate anterior iar tre sa dau permit sau blocheaza. O fi oare de la ultimul update sau asa e normal sa se rastarteze controlul cookies-urilor la o anumita perioada de timp?

  • Aceeasi problema o am si eu de vreo 2 saptamani. E ceva in neregula cu controlul de ****** si de cookie.


    Dupa ce ca nu ofera o modalitate de a gestiona mai facil nenorocita aia de lista (editare in masa, salvare, recuperare, etc.)


    acum trebuie sa o iau de la inceput dupa fiecare reboot de PC !!!!!. In plus, nu mai apar in lista site-urile la care eu dau raspuns de acceptare/respingere ci doar cele pe care le introduc din meniul de Adaugare.


    Cei de la suport nu raspund, se fac ca ploua. Era de bun simt sa apuna macar ca investigheaza.


    Pacat. Te-ai astepta ca in timpuri de criza economica sa fie mai atenti cu clientii.

  • Salut,


    Ne pare rau pentru intarzierea cu care ati primit acest raspuns.


    In legatura cu resetarea regulilor de cookie si ****** va rog sa verificati topicul Pierdere Optiuni In Sectiunea "control Date".


    Multumim pentru intelegere.


    Carmen