Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Erori Peste Erori - Eu Am Renuntat

Optiuni

Nu stiu ce s-a intamplat cu Bitdefender TS 2010. Nu aveam erori critice din 30 in 30 de minute in BD 2009. Suportul tehnic imi tot cere ca roboteii fisierele de dump, nu rezolva nimic iar erorile critice imi distrug timpul si nervii. Am tot asteptat 1 luna da de o sa vad ceva schimbari. Din pacate se merge in jos. NU E ACCEPTABIL ca un antivirus sa-ti crape instant desi tu nu faci nimic pe acel sistem si nici nu ai instalat ceva nou in ultimele luni


Sectiunea engleza a forumului e plina de plangeri cu astfel de erori critice nu stiu ce d-zeu tot fac cei de la Bitdefender , stau toata ziua si citesc fisiere de dump?


Din pacate renunt desi am castigat o licenta TS . Migrez catre Microsoft Security Essentials. Desi e o solutie gratis are o rata de detectie mai buna ca Bitdefender ceea ce, sincer,e cam rusinos. Bitdefender in schimb n-are treaba , angajeaza fain frumos spyware/virus analyst ca doar d-aia ai nevoie cand programul ti varza.

Comentarii

  • mitza97
    Optiuni

    Sincer, si pe mine m-a cam dezamagit aceasta versiune 2010...:(


    Mult mai problematica decat cea 2009.

  • alexcrist
    Optiuni

    claudiu, fără supărare, dar conform Regulamentului, forumul BitDefender nu e loc de comparat produse de securitate. Ultimul tău post a fost pus pe Invizibil (probabil va fi șters).


    Ca fapt divers, pot să-ți spun că pe un sistem foarte slab (CPU 1.8GHz, single core, 512DDR, XP SP3) BD 2010 TS merge perfect, iar sistemul merge la fel cum mergea fără antivirus. Asta ți-o zic din experiență proprie (e sistemul părinților mei).


    Din moment ce nu mai folosești BitDefender, iar acest topic a luat o întorsătură care contravine regulamentului, voi închide topicul. Dacă aveți probleme concrete și vreți să le raportați, puteți să le postați. De asemenea, țineți cont și de ce s-a discutat (și de ce am încercat să explic) pe topicul ACESTA. Este posibil ca unele probleme să fie create de cauze externe produsului BitDefender.


    Cris.


    == ÎNCHIS ==

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!