Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Virus

Optiuni

salut am si o o problema cu um virus


am instala windosu fara probleme drivele si cateva programe ...dupe 10 min observ ca mia disparut TASK MANAGERU


am apelat la un prieten mai zis ca am un virus mititel mia dat un program si l-am facut sa meraga da tot nu imi merge sa scriu cs sau citeasca cs dvdurile le citeste fara nici o problema pe cand la cd imi zice ceva de un virus am incercata sa curat cu un antivirus si nu mia gasit nici un virus am incercat sa pun windosu din nou si tot nu scap de el am incercat o alta varianta de windos si imi da o eroare ca as avea un virus e a doua oara cand patesc chestia asta prima data am reusit sa scap de el dupe ce am pus windosu de 13-14 ori


va rog ajutatima :((

Comentarii

  • Salut papura10,


    Te rugam sa rulezi o scanare profunda cu BitDefender si sa postezi rezultatele.


    In momentul in care ai reinstalat Windows-ul ai formatat toate partitiile ?

  • Dar pt ca sa poata fi ajutat mai bine iti pote spune cum se numeste virus-ul (in caz de antivirusul il detecteaza) , ce sistem de operare si ce antivirus foloseste. Papura 10 ,nu se instaleaza windows-ul asa de des pt ca poti strica comp-ul. Ai grija. Fii calm. In cazul unei formatare a tuturor partitiilor e clar ca dispare orice virus , eu asa sper.

  • rootkit
    Optiuni
    In cazul unei formatare a tuturor partitiilor e clar ca dispare orice virus , eu asa sper.


    Doar daca face instalarea Windows fara net conectat si apoi inainte sa conecteze netul instaleaza antivirusul + firewall sau internet security.


    Altfel e inutila formatarea ;)

  • Doar daca face instalarea Windows fara net conectat si apoi inainte sa conecteze netul instaleaza antivirusul + firewall sau internet security.


    Altfel e inutila formatarea ;)


    Pai da , asa e cel mai bine. Bitdefender-ul si Windows-ul pot fi actualizate dupa ce formateaza partitiile.