Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Topicul Prea Fericitilor Castigatori

Optiuni

Na bun ... aici slaviti sau injurati (ca nu ati castigat ce trebuie) rezultatele muncii voastre de tester :D Eu ma dau de partea cu injuratura.


Iaca m-au binecuvantat cu o licenta de BD TS 2008 si cu un Comanda&Cucereste 3. Din pacate vechea vorba a lui Creanga ~ Da doamne ... da nu-mi trebuieste~ se aplica si aici. TS 2008 nu o sa folosesc deoarece nu sunt multumit cu ce este inclus si sunt alte solutii gratis mai bune + ca am o licenta de BD Antivirus (singurul ce merita folosit) ce mai e valabila multa vreme.


Jocul ... erm ... Anyone for a licensed copy? >:D

Comentarii

  • Astea le-ai primit pe mail sau cum? eu nu am primit nici un mail de la ei, desi am participat la beta.


    Cine stie! poate nu am castigat nimic! :)

  • Necunoscut
    editat august 2007
    Optiuni

    @Catal1n Pai ar cam trebui sa-ti verifici mail-ul cu care te-ai inregistrat, cel de pe kappa pentru iti pot spune ca s-ar putea sa ai un mail acolo. Verifica si folder-ul de spam.

  • Singura problema e ca mail-ul al nu prea merge cum trebuie. Nu merge sa primesc mail pe el, decat sa trimit. Am incercat sa trimit mail de pe un alt cont si nu il primesc pe contul de pe kappa.


    @Florin: daca ai acces la acele informatii trimise din campania beta, poate ma ajuti si pe mine cu un PM si raman dator ;)


    Nu pot sa primesc mail pe contul de pe kappa, nu stiu de ce.

  • @Florin : Cred ca e o problema cu serverul de mail (am 2 conturi de mail pe kappa si pe nici unul nu primesc mail).


    Contul de pe k.ro nu are folder de spam. Astept un PM, daca se poate.

  • claudiu
    editat septembrie 2007
    Optiuni

    ce email provideri dubiosi :) cei de la k.ro sunt daca nu ma insel aceeasi ca si la home.ro adica niste prapaditi ce nu is in stare sa faca macar 90% uptime la servere/luna (nu pe an) asa ca is chiar in dubii de ce le folosesto serviciile.