Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Licenta Bitdefender Security 2010 Pentru 3 Pc

Optiuni

Buna ziua,


Am cumparat versiunea 2010 pentru 3 PC-uri, si am instalat-o deocamdata doar pe un laptop. Celelalte 2 licente nu le voi utiliza pentru moment, dar as vrea sa ma asigur ca in viitor nu voi avea nici o problema legata de validitatea cheii. As vrea sa stiu daca pe site-ul Bitdefender exista posibilitatea de a verifica o cheie, pentru a ma asigura ca este intradevar buna pentru 3 PC-uri? SI o alta intrebare, daca voi instala antivirusul doar pe 2 PC-uri, exista posibilitatea ca dupa ce expira (adica dupa 1 an) sa utilizez licenta ramasa pentru a reactiva antivirusul pe unul din PC-uri pentru inca 1 an?


Antivirusul l-am cumparat fara cutie, de aceea as vrea sa ma asigur ca am luat o versiune legitima.


Multumesc,


Doru

Comentarii

  • Math_Matei
    editat februarie 2010
    Optiuni

    Atâta timp cât produsul a fost cumpărat dintr-un magazin de profil nu văd de ce-ai avea probleme cu viabilitatea cheii produsului.


    Pentru a-ți proba cheia cred că va trebui sa iei legătura telefonic cu cei de la BitDefender(suport tehnic) sau să le adresezi întrebarea conectându-te pe My BitDefener.


    Odată activată cheia produsului, incepe numărătoarea inversă a celor 365 zile, indiferent că o vei folosi numai pe un pc sau 3.


    O zi buna si succes Doru T!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM