Problema Av

buna ziua,


am observat ca de o sapt nu mi-a apare bara de scanare nici dupa bifare,nici dupa stergerea fisierului gensett si restart,am reintalat din nou programul si tot nu a aparut.Cred ca e problema de la un update si va rog sa-mi sugerati o solutie.Am xp sp3 :huh:

Comentarii

  • buna ziua,


    am observat ca de o sapt nu mi-a apare bara de scanare nici dupa bifare,nici dupa stergerea fisierului gensett si restart,am reintalat din nou programul si tot nu a aparut.Cred ca e problema de la un update si va rog sa-mi sugerati o solutie.Am xp sp3 :huh:


    Ai incercat sa dezinstalezi bitdefenderul folosind utilitarul dedicat? Am patit si eu acest lucru si am rezolvato cu utilitarul+o curatare de registri. Utilitarul poate fi descarcat de aici.

  • Am incercat si cu utilitarul de dezintalare dar nu a aparut bara de scanare :huh:

  • Am incercat si cu utilitarul de dezintalare dar nu a aparut bara de scanare :huh:


    Ai incercat si o curatare de registri?


    Daca nu merge iti recomand sa iei legatura cu suportul tehnic. linkul este aici.

  • Cand apare un fix ca tot nu-mi apare bara de scanare nici dupa bifare,am incercat si cu stergerea user gensett dar tot nu a funtionat.Am xp sp3 x86.Astept un raspuns prompt :huh:<_<

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭