Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Problema Instalare Bitdefender 2008

Optiuni

Pentru cine ma poate ajuta:


Am luat de curand versiunile Bitdefender 2008 Total Security si Internet Security, problema e ca din 3 calculatoare pe 2 chiar dupa instalare si restart primesc eroare si nu mi se mai incarca modulu de real-time scanning si firewall. Am testat si pe Vista proaspat instalat, la fel pe alte calculatoare cu XP SP2 proaspat instalat; initial am crezut ca Vista-ul meu are ceva probleme si ar trebui reinstalat dar si dupa am patit la fel.


Nu zic am reusit pe calcu de la servici sa pun Internet Security 2008 fara sa primesc erori, dar facand instalari proaspete pe calculatoarele altora patesc cum am zis din 3, 2 dau eroare, in general eroare cu Vsserv, asta fiind valabil si la Total Security si la Internet Security. Mentionez ca am folosit Vista Ultimate OEM si 2 variante de XP SP2.


Daca a patit cineva sau daca stie careva din ce cauza se intampla acest lucru as fi foarte recunoscator. :blink:


O zi buna.