Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Bitdefender 2011 Versiunea Finala, Lansata Astazi!

Optiuni
Math_Matei
editat august 2010 în Produse bitdefender 2011

Am deosebita onoare sa va anunt, primul pe acest forum, ca astazi 17 august a aparut mult asteptata versiune finala a Bitdefenderului 2011 (download.bitdefender.com) , deocamdata doar in limbile franceza si engleza!


Asteptam detalii de instalare... sunt 2 kituri ( unul pentru online si unul pentru cumparare)


Felicitari echipei Bitdefender

Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

Comentarii

  • claudiu
    editat august 2010
    Optiuni

    Felicitari pentru ce? Pentru acelasi engine an de an cu o interfata schimbata? Sa fim seriosi. M-am bagat putin la testing si dupa ce am vazut ca este imposibil sa urci pe locurile 1 si 2 (poate cei care au facut jocurile stiu de ce) in ciuda numarului de buguri trimise si am vazut ca e acelasi produs re-cosmetizat ... am renuntat.


    Eu cred totusi ca bitdefender ar trebui sa ia calea unei alte strategii , respectiv sa faca schimbari majore la fiecare release iar upgrade-ul sa nu mai fie gratuit. Mi se pare cea mai corecta forma spre progres decat sa tot plimbe ursul de ani buni.


    Insa la ce directia a luat cred ca nu mai exista scapare. Noile strategii de marketing Bitdefender includ incurajarea spamului prin concursuri "Send link to X friends" . N-a inteles Talpes ca marketingul nu ii poate face un produs bun decat pentru scurta vreme.