Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Problema Is 2011

Optiuni
scocs
editat octombrie 2010 în Produse bitdefender 2011

Buna ziua,am si eu o problema in legatura cu conflictul dintre antivirus si placa de sunet,deoarece de cand am instalat vers 2011 sunetul nu mai functioneaza,am dezinstalat is 2011,am dat restart,am folosit utilitarul de dezinstalare al bitdefender,am dat restart,si-a revenit sunetul dar dupa reinstalarea antivirusului a reaparut problema.Am mai incercat cu reinstalarea driver de sunet recenta dar degeaba.Eu am mai folosit vers anterioare al vers de Is si este pt prima data cand intampin aceasta situatie.Vreau sa precizez ca nu am semnul de culoare galbena in device manager,folosesc Vista x64 sp2,4gb,placa de sunet idt hd audio,driver audio vers.1.0.5929.0 care o folosesc acum dar am folosit si vers recenta si nu a functionat,windowsul si antivirusul licentiat.


Astept un raspuns prompt de la departamentul tehnic si va mutumesc anticipat. :unsure:

Comentarii

  • rootkit
    Optiuni

    La scanare ti-a detectat ceva ? Windows Update e la zi ?

  • Nu mi-a detectat nimmic la scanare,si windowsul e updatat la zi.Nu stiu ce sa fac poate ma ajuta cineva sa scap de problema.

  • La cine din staful tehnic ii pot trimite un raport realizat de supporttool.exe pt analiza?

  • La cine din staful tehnic ii pot trimite un raport realizat de supporttool.exe pt analiza?


    suport@bitdefender.ro foloseste aceasta adresa de e-mail!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM