Probleme Renew Licenta Bdis 2010 [rezolvat]

Salut,


Am un BDIS 2010 pt 3 calcuri si in 6 zile expira licenta am luat un pachet de reinoire licenta de la emag, am intrat pe site si am respectat pasii , mi-a zis ca totul a fost ok si o sa-mi primesc licenta pe email. Pe email insa am primit o cheie de licenta formata din 7 caractere si nu o pot folosi pt ca imi zice ca licenta trebuie sa aibe 20 de caractere, am incercat sa imi rezolv problema folosind formularul ala de contact de pe site dar degeaba (acolo scrie ca in 48 de ore o sa imi raspunda cineva dar de Vineri 29 oct eu zic ca au trecut 48 de ore , nu?) am incercat sa va contactez la tel dar m-a disperat robotul ala vreo 10-15 minute si am renuntat, siteul va merge incredibil de prost.


Deci ce trebuie sa fac ca sa-mi pot folosi produsul? <_<


Apropo pe certificatul de licenta din pachetul de reinnoire scrie ca licenta e valabila pt 3 calcuri 455 zile - daca va ganditi sa-mi trimiteti vreun cod, daca nu imi vreau banii inapoi sa-mi caut alta solutie de antivirus.

Comentarii

  • Salut FIF2002,


    Am cautat sa verific daca exista un ticket sub adresa de email asociata contului de forum, nu am gasit nici un ticket recent. Poti sa-mi trimiti adresa de email folosita pentru a ne contacta?


    Pentru a inregistra cheia cumparata, trebuie instalat BitDefender 2011. Am gasit contul tau curent si am vazut ca mai ai 5zile din licenta pentru BitDefender Internet Security 2010.


    O sa te contactez via PM pentru a rezolva aceasta situatie. Daca doresti, iti putem prelungi si licenta actuala pentru BitDefender Internet Security 2010 :)


    Multumesc.