Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Informatii Licenta

Optiuni

Buna seara,


As avea si eu o intrebare in legatura cu o licenta...mi-am cumparat astazi un pachet Bitdefender Internet Security 2011 si am pus-o deocamdata pe un computer(pe cel de care vorbesc acum)...mai am doua computere...unul are deja o licenta de la un alt antivirus, iar celalalt, esei foarte vechi...pentium III, 256 ram etc...nu conteaza chestia asta...as vrea sa va intreb, daca stiti cumva, mai detaliat, cum se DEZACTIVEAZA O LICENTA, TEMPORAR deoarece eu imi reinstalez foarte des pe acel pc, windows-ul si mai mult il tin inchis...important este, daca stiti cumva, cum se dezactiveaza o licenta, doar temporar, doar pe un PC...!


PS:Stiu ca la McAfee exista o varianta cu dezactivarea licentei, pentru a nu o risipi daca o folosesti!


Multumesc si o seara placuta sa aveti!

Comentarii

  • Buna seara,


    As avea si eu o intrebare in legatura cu o licenta...mi-am cumparat astazi un pachet Bitdefender Internet Security 2011 si am pus-o deocamdata pe un computer(pe cel de care vorbesc acum)...mai am doua computere...unul are deja o licenta de la un alt antivirus, iar celalalt, esei foarte vechi...pentium III, 256 ram etc...nu conteaza chestia asta...as vrea sa va intreb, daca stiti cumva, mai detaliat, cum se DEZACTIVEAZA O LICENTA, TEMPORAR deoarece eu imi reinstalez foarte des pe acel pc, windows-ul si mai mult il tin inchis...important este, daca stiti cumva, cum se dezactiveaza o licenta, doar temporar, doar pe un PC...!


    PS:Stiu ca la McAfee exista o varianta cu dezactivarea licentei, pentru a nu o risipi daca nu o folosesti!


    Multumesc si o seara placuta sa aveti!


    MA SCUZATI...GRESIM CEVA...

  • Cristi Raducu
    editat noiembrie 2010
    Optiuni

    Salut alexutzu15,


    Odata activata licenta pentru cei 3 useri va avea 1 singura data de expirare deoarece nu sunt 3 licente separate pentru a le putea contoriza separat.


    Reinstalarea se poate face pe un PC ori de cate ori doresti fara a impacta numarul de useri.

  • Am inteles...!


    Multumesc!


    O zi buna sa aveti!

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!