Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Eroare La Salvarea Fisierelor

Optiuni

Buna din momentul in care am instalat bit defender antivirus pro 2011 imi apare o eroare la salvarea tutor fisierelor (poze, melodii, etc) " There are no more files" Ce e de facut va rog sa ma ajuta-ti... Multumec anticipat....

Comentarii

  • am uitata sa precizez k este si cu licenta pt. 1 an de zile...

  • Salutare,


    Te rog sa postezi o imagine cu mesajul de eroare pe care il primesti in momentul in care incerci sa salvezi ceva si cand mai exact se intampla.

  • Cum pot posta o imagine daca nu pot salva... presupune print screen si apoi un save in paint... si daca nu pot salva cum fac ?:) in mom in care incerc sa salvez orice.. de pe messenger, de pe excel, word, paint, arhicad, pcon.planner... la toate astea imi apare eroarea.... "THERE ARE NO MORE FILE" in mom in care dezinstalez antivirusul merge.... care e toushi solutia, sa il sterg si sa arunc in vant 30 de euro ?

  • Cristi Raducu
    editat noiembrie 2010
    Optiuni

    Pentru a vedea exact ce cauzeaza aceasta situatie va trebui sa mergi in BitDefender si sa dezactivezi temporar modulul Antivirus impreuna cu AVC/IDS din Antivirus ->Setari avansate.


    Deasemenea te rog sa rulezi si o scanare profunda cu BitDefender deoarece problema poate fi cauzata de un virus si sa postezi logul.


    Ai incercat sa bootezi in safe mode cu F8 pentru a vedea daca se intampla la fel?

  • da am incercat in safe mode si nu se intampla la fel... care crezi k ar fii eroarea... ?

  • da am incercat in safe mode si nu se intampla la fel... care crezi k ar fii eroarea... ?


    Ai incercat sa dezactivezi protectia in timp real impreuna cu AVC si IDS din Setari avansate?

  • da tot degeaba....

  • Nu va mai bateti capul... uite solutia...


    Stimate domn Nistoran Aleks,


    Va multumim pentru interesul aratat solutiei noastre de securitate,


    BitDefender.


    In momentul de fata exista o incompatibilitate intre ASUS Data Security


    Manager si Bitdefender. Am informat deja echipa de dezvolatre si se lucreaza


    la rezolvarea problemei.


    Rezolvarea se va implementa printr-o actualizare de produs si nu va necesita


    interventia dumneavoastra, trebuie doar sa va asigurati ca aveti produsul


    actualizat la zi. Nu va putem da un interval temporar dar va putem asigura ca


    se va rezova in cel mai scurt timp.


    Intre timp ca si rezolutie va recomandam sa dezinstalati ASUS Data Security


    Manager si sa verificati daca situatia persista, ne cerem scuze pentru


    problemele cauzate si va multumim pentru intelegere.


    O zi buna!


    Cu respect,


    George Poienaru


    Inginer Suport Tehnic BitDefender