Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Mic Bug Cred ?!?

Optiuni

Buna !


Testand noul BDIS2008 ( pe care il gasesc un produs excelent dealtfel NOTA 10 ), am descoperit un mic bug cred la BDIS2008...daca se da scanare la sistem ( indiferent de care normala sau in profunzime), apare fereastra pe ecran de scanare, dar daca o cobor in bara jos in dreapta si o readuc din nou pe ecran, prima oara nu sunt probleme, dar daca se face acest lucru de 2 ori, a doua oare va dispare icoana corespunzatoare scanarii din bara dreapta de jos din colt de langa ceas...este oare un mic bug al modului uiscan ???

Comentarii

  • Am incercat ceea ce ai descris tu, dar la mine nu sunt probleme. Indiferent de cate ori minimizez si maximizez fereastra de scanare icon-ul din systry ramane acolo, nu dispare.

  • mitza97
    mitza97
    editat septembrie 2007
    Optiuni
    Am incercat ceea ce ai descris tu, dar la mine nu sunt probleme. Indiferent de cate ori minimizez si maximizez fereastra de scanare icon-ul din systry ramane acolo, nu dispare.


    Hmmm...ciudat...inseamna ca e ceva de la mine din calculator...dar totusi curios...ce ar putea fii sa provoace asa ceva ?!?


    La BDISv10, versiune pe care de altfel o si folosesc, nu am intilnit problema asta...oricum, instalasem un trial version doar sa testez noua versiune de BDIS sa vad imbunatatirile aduse...

  • Si la mine se intampla acelasi fenomen :wacko: daca minimizez si maximizez de 2 ori


    in setari arata ca scaneaza dar nu se intampla nimic


    chestia e ca in setari ramane pe scanare si nu se opreste decat daca restartez


    dupa restart arata ca a terminat de scanat :blink:

  • OK am testat si eu aceasta problema si se reproduce doar in momentul in care dai dublu-click pe icoana ca sa o aduci sus. Daca dai click-dreapta si apoi show icon-ul de tray ramane acolo.


    O sa anunt eu problema asta, dar v-as ruga pe viitor infara de postul pe forum sa anuntati si suportul si in momentul in care vi se rapunde sa puneti aici numarul de ticket pentru a le putea urmari si eu si colegii mei mai usor.


    Adresa pentru support o gasiti aici: http://www.bitdefender.ro/site/KnowledgeBase/getSupport/

  • Trebuia sa mentionez ca folosesc TS si NU IS. La TS acest bug nu poate fi reprodus, cel putin pe pc meu ;)

  • Trebuia sa mentionez ca folosesc TS si NU IS. La TS acest bug nu poate fi reprodus, cel putin pe pc meu ;)


    Asa-i. Am testat si eu BTS si bugul nu apare, indiferent de ce metode folosesc pentru minimizare/maximizare. Probabil apare doar la BD IS (a incercat cineva BD AV sa vada daca apare problema?)


    Cris.