Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Licenta Bitdefender 10

Optiuni
epsilon
editat octombrie 2007 în Discu355ii generale

Salut. Am si eu o intrebare. Mi-am luat niste componente noi si am posibilitatea sa-mi iau o licenta Bitdefender OEM. Din pacate magazinul vinde doar licente Bitdefender 10.


Intrebarea mea este: daca imi iau o licenta Bitdefender 10 OEM, pot sa o folosesc si pe Bitdefender 2008? Si daca da, care este corespondenta produselor intre v.10 si v.11 (2008) (in alte cuvinte, daca iau licenta Bitdefender 10 Antivirus, imi va merge pe Bitdefender Antivirus 2008)?


Merci.


Later edit: Inca o chestie. Daca licenta de 2008 nu este compatibila cu cea de v10, pot macar sa o folosesc pe cea de v10 pe versiunea 10.2? Nu de alta, dar vreau sa rulez Bitdefender pe Vista.

Comentarii

  • Salut


    Da poti folosi licenta de v10 ca upgrade pt 2008, iar corespondenta e urmatoarea:


    BD Antivirus 10 -> BD Antivirus 2008


    BD Antivirus Plus & BD Internet Security v10 -> BD Internet Security 2008


    Singurul pt care nu poti upgrada este Total Security care este un produs nou. ;)

  • Merci de raspuns, asta ma interesa. In cazul asta cu siguranta o sa-mi cumpar o licenta Bitdefender 10.

  • Sal! epsilo am si eu o intrebare: de unde ti-ai luat antivirus v10 cu licenta? trimite-mi si mie un mail pe adresa flypper2k5@yahoo.com te rog frumos. am nevoie urgent de v10 licentiat si nush de unde sa il iau..