Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Antivirus Pro 2011 Concediat

Optiuni

Va salut,


Am cumparat acest antivirus pentru 3 computere pe 2 ani. Nu l-am avut instalat decat 3 zile deoarece blocheaza un program pentru care am mare nevoie, Am incercat toate posibilitatile dar nu reusesc. Odata instalat in computerul meu acest program nu poate trece chiar daca antivirusul este complet dezactivat, am petrecut ore in sir incercand orice varianta posibila, fara succes. L-am instalat si dezinstalat de cateva ori in fiecare computer,aceleasi rezultat negativ. Acest program este un java applet ******, numit stock tracker.


Momentan folosesc Microsoft Security Essentials free,nu am nici o problema. In acelasi timp va pot spune ca computerul este foarte incet cand a fost Bitdefender instalat.


Daca cineva poate sa ma ajute, multumesc anticipat

Comentarii

  • Va salut,


    Am cumparat acest antivirus pentru 3 computere pe 2 ani. Nu l-am avut instalat decat 3 zile deoarece blocheaza un program pentru care am mare nevoie, Am incercat toate posibilitatile dar nu reusesc. Odata instalat in computerul meu acest program nu poate trece chiar daca antivirusul este complet dezactivat, am petrecut ore in sir incercand orice varianta posibila, fara succes. L-am instalat si dezinstalat de cateva ori in fiecare computer,aceleasi rezultat negativ. Acest program este un java applet ******, numit stock tracker.


    Momentan folosesc Microsoft Security Essentials free,nu am nici o problema. In acelasi timp va pot spune ca computerul este foarte incet cand a fost Bitdefender instalat.


    Daca cineva poate sa ma ajute, multumesc anticipat


    salut DlCostea,


    ideea este urmatoarea: dacă programul tău stock tracker e unul legal, în formă finală( nu în stadiul beta ) ar trebui sa te adresezi celor de la dezvoltare. ți se va deschide un ticket și problema ta va fi studiată și cu siguranță va fi rezolvata problema incompatibilității.


    Fie aștepți aici sa-ți fie preluat cazul de către un reprezentant al suportului tehnic, fie suni la Bitdefender.


    Făcându-ți cont pe Bitdefender ai acolo secțiunea suport...


    Succes!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM