Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Solutie Pentru Monitorizarea Site-ului Web

Optiuni

Cred ca o solutie gen TrendProtect sau McAfee SiteAdvisor ar fi deosebit de utila.


Daca mai exista pareri pro......va multumesc ! :rolleyes:

Comentarii

  • SiteAdvisor ce are?

  • De ce nu am avea si o solutie BitDefender ? Cred ca nu ar fi inutila atata timp cat acestea sunt relativ putine.


    Fiind si in limba romana cred ca i-ar ajuta mult pe cei mai putin cunoscatori ai limbii engleze, sa evite site-urile dubioase-implicit mai putine infectari pt vorbitorii de limba romana.

  • BitDefender 2008 deja are capacitatea de a bloca site-urile dubioase (nu numai paginile ce contin, propriu-zis, cod malitios).


    De asemenea are si un modul Antiphishing, dar care, din pacate, functioneaza doar cu Internet Explorer.


    Cris.

  • Perfect de acord si cunosc aceste facilitati incorporate in BitDefender 2008. Ma refeream la o solutie "independenta" sa poata fi utilizata si de cei care nu utilizeaza (sau nu isi pot permite) solutii gen BitDefender 2008,Norton 2008,etc. Plus de asta cred ca "ar da bine" la imagine !

  • Da in mod normal si eu as fi de acrod cu asa ceva, insa nu cred sincer ca mai e loc de asa ceva. Totusi McAfee e pe piata de foarte multi ani cu acel "portal" care este foarte bie pus la punct si updatat.


    Pentru ei e oarecum usor dupa atatia ani, insa la noi ar trebui angajati noi oameni ar trebui sa existe o perioada in care sa se culeaga suficiente site-uri and so on. Nu cred ca veti vedea prea curand asa ceva de la BitDefender, nu pentru nu o gasim ca fiind usefull, dar deocamdata nu este o prioritate si nici macar "in plan" :D

  • Da in mod normal si eu as fi de acrod cu asa ceva, insa nu cred sincer ca mai e loc de asa ceva. Totusi McAfee e pe piata de foarte multi ani cu acel "portal" care este foarte bie pus la punct si updatat.


    Pentru ei e oarecum usor dupa atatia ani, insa la noi ar trebui angajati noi oameni ar trebui sa existe o perioada in care sa se culeaga suficiente site-uri and so on. Nu cred ca veti vedea prea curand asa ceva de la BitDefender, nu pentru nu o gasim ca fiind usefull, dar deocamdata nu este o prioritate si nici macar "in plan" :D


    Raspuns avizat si perfect logic !


    MULTUMESC !