Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

[rezolvat] Mozilla 5 & Bitdefender Antiphishing

Optiuni
Math_Matei
editat iunie 2011 în Produse bitdefender 2011

Stiu ca e inca in faza beta, insa....BitDefender AntiPhishing este oare compatibl cu Mozilla Firefox 5 ( beta)? A incercat cineva? Apare in browser butonul BitDefender AntiPhishing?


Multumesc celor ce ma ajuta cu un raspuns!

Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

Comentarii

  • Math_Matei
    editat iunie 2011
    Optiuni

    problema cu care Mozilla se confrunta e memoria mare utilizata! Se pare ca specialiștii se ocupa permanent de asta si ca noile versiuni sunt țintite pe acest aspect


    "Firefox is a memory hog. There, I said it. Some of you might disagree, but the fact of the matter is that even though Firefox 4 (and soon 5) improve memory over say Firefox 3.x, it's still a real hog."

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Math_Matei
    Optiuni

    Versiunea finala a Mozillei Firefox 5 s-a lansat deja, lucru pe care il puteti verifica aici.


    Bara Antiphishing a disparut, dupa cum era de asteptat!


    Cand se va lasa un update menit sa remedieze problema?


    Multumesc!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat iunie 2011
    Optiuni

    Pana nu se lanseaza Firefox 5.0 pe site, nu se va lansa niciun update. Se lucreaza la implementare si o sa ajunga la clienti prin update de produs(automat).


    p.s.: pe site, nu pe FTP !

  • Math_Matei
    Optiuni

    Da, am inteles asta! sa speram ca luni va putea fi vizualizata versiunea 5 pe site Mozilla si veti putea raporta problema la departamentul de dezvoltare pentru implementarea cat mai urgenta a update-ului.


    Multumesc!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Gini™, s-a lansat Firefox 5.0 drept urmare acum putem discuta de compatibilitatea dintre BitDefender 2011 si el.


    Am trimis mai departe cererea ta.


    Ti-am creat tichetul cu numarul: 201106211013126

  • Math_Matei
    Optiuni
    Gini™, s-a lansat Firefox 5.0 drept urmare acum putem discuta de compatibilitatea dintre BitDefender 2011 si el.


    Am trimis mai departe cererea ta.


    Ti-am creat tichetul cu numarul: 201106211013126


    Multumesc mult Cristi!


    Sunt convins ca update-ul se va lansa extrem de repede. Momentan folosesc BitDefender 2012 si Antiphishingul nu are absolut nicio problema cu versiunea 5 a Mozillei Firefox!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    In 2012 e implementat altfel modulul AntiPhishing. De aia e afisat. :)

  • Math_Matei
    Optiuni

    Cristi, un geniu ( aici ma refer evident la 2012 ) nu strabate niciodata cai batatorite. Acestea sunt prea stramte pentru el.


    :D:D

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Acum cateva minute a fost lansat un update ce rezolva problema compatiblitatii intre BitDefender 2011(in limba engleza si germana) si Firefox 5.


    In curand o sa fie lansat si pentru BitDefender 2011 in limba romana.


    Closed.

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!