Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Pe Cand Versiunea Finala Bitdefender 2012 ?

Optiuni
mitza97
mitza97
editat iunie 2011 în Produse bitdefender 2012

Salutari.


Cu scuzele de rigoare, postez la aceasta sectiune deoarece nu exista inca o sectiune pentru versiunea 2012.


Tocmai am facut un test al BitDefender Total Security 2012 BETA 3 si am fost foarte placut impresionat la toate capitolele.


Se stie oare o data aproximativa a lansarii versiunii finale ?


O zii buna !

Comentarii

  • Math_Matei
    Optiuni
    Salutari.


    Cu scuzele de rigoare, postez la aceasta sectiune deoarece nu exista inca o sectiune pentru versiunea 2012.


    Tocmai am facut un test al BitDefender Total Security 2012 BETA 3 si am fost foarte placut impresionat la toate capitolele.


    Se stie oare o data aproximativa a lansarii versiunii finale ?


    O zii buna !


    Raspunsul pe pagina de facebook a BitDefenderului este unul scurt: "asta vara se va lansa oficial"


    Preferam si eu sa mi se furnizeze luna , nu anotimpul, insa e cert ca BitDefenderul nu se dezminte si va lansa cel mai puternic produs al anului 2012.


    Rabdare...

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Nu putem comunica data lansarii pentru ca nu este stiuta de nimeni :D

  • Eu am o alta intrebare, de ce pe site-urile din US si UK (nu am verificat restul) BD 2012 e lansat si pe site-ul din RO nu?

  • mitza97
    Optiuni

    Am impresia ca intotdeauna versiunea in limba romana este lasata ultima. <_<


    Eu nici nu o mai folosesc, am trecut la cea in engleza, care este actualizata mai des.


    Ti-o recomand si tie. :rolleyes:

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    Optiuni

    O sa apara versiunea BD 2012 in limba romana foarte curand, mai ca bate la usa.

  • Pai mie mi se pare normal ca toate versiunile sa fie lansate in acelasi timp, sau versiunea romaneasca prima avand in vedere ca e un antivirus romanesc. In fine, ziceam ca fapt divers. Pentru mine oricum fie ca-i engleza fie ca-i romana tot una e.


    Ma intreb ce ar zice un angajat de la suportul tehnic.

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat august 2011
    Optiuni

    Salut.


    Data lansarii pentru versiunea in limba romana nu este momentan publica. Lansarea va avea loc in curand.


    Versiunea in limba romana nu este si nici nu a fost lasata in urma, ci doar lansarea aici la noi este mai speciala. Fiind un produs romanesc, este normal sa se doreasca un eveniment mai mare.


    Oricum nu va faceti griji, versiunea in limba romana o sa aiba aceleasi functionalitati ca si versiunea in limba engleza, iar cand o sa fie compilate kit-urile o sa includa si ultimele actualizari lansate.

  • Multumesc pentru raspuns. ;)

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!