Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Update La Ultimul Build 357

Optiuni
mitza97
mitza97
editat noiembrie 2011 în Produse bitdefender 2011

Buna ziua.


Doar o intrebare si scuze pentru dublu post.


Pe cand se va aplica un update la ultimul build 357 existent la versiunea in engleza a BDIS 2011 si versiunii in limba romana ?


Se va mai aplica ? Inca nu a aparut nici acum.

Comentarii

  • rootkit
    Optiuni

    Salut mitza


    Am notat cererea. Ma interesez in cursul zilei de azi si revin cu un raspuns.


    Multumim.

  • rootkit
    Optiuni

    Salut


    Am revenit cu informatii proaspete.


    Se pare ca acel build 357 este destinat doar pietii din America doarece activeaza unele functionalitati si rezolva anumite cazuri raportate doar pentru aceasta zona.


    Multumim.

  • mitza97
    Optiuni

    Multumesc pentru raspuns.

  • rootkit
    Optiuni

    Salut


    Cu placere. Daca mai ai intrebari, nu ezita.


    Multumim.

  • Postez aici ca sa nu mai dischid un topic nou. Poate cineva sa posteze acel kitt online de instalare pentru BD Total Security 2011? Avea 1,3MB parca. Vreau sa-l rulez si sa imi descarce automat cel mai nou build de BDTS2011. Multumesc!

  • rootkit
    Optiuni

    Salut


    Ultimele update-uri pentru Bitdefender 2011 nu sunt incluse in kit. Ele sunt livrate doar prin actualizari automate.


    Instaleaza te rog Bitdefender 20122 folosind kit-ul offline si apoi fa update din interfata principala.


    Multumim.