Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Salut

Optiuni

buna. am si eu o mica problema si sper sa ma puteti ajuta. (apropo, sunt noua pe forum.)


am scanat pc-ul cu BD8 si mi-a gasit niste virusi. problema e ca ei reapar la anumite perioade (cateva zile chiar). as vrea sa trimit spre analiza dar imi spune ca "a aparut o eroare la trimiterea fisierelor. verificati adresa serverului de mail si conexiunea la internet si incercati din nou."


va rog sa-mi spuneti si mie ce trebuie sa fac in cazul asta. si daca nu supar pe nimeni, as dori sa fie asa ..., pas cu pas, pt k nu prea sunt experta in domeniu. mersi anticipat.

Comentarii

  • Sal.


    Dai click dreapta pe my computer de pe desktop iar apoi click stanga pe Properties.


    La general vezi daca ai Service Pack 2 la Windows XP, daca nu il ai acesti virusi intra din acest motiv.


    Dezinfecteaza calculatorul cand esti offline apoi instaleaza din kit service pack 2, il gasesti pe net, varianta completa are 266 MB daca nu ma insel.


    Succes.