Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Licenta!

Optiuni

Buna ziua!


Am o licenta la produsul BitDefender Total Security 2012(licenta primita, Cristi daca doresti sa sti si de la cine iti voi trimite un PM) , licenta din urma o pot transforma in una de IS 2012, iar cea pe care am transformat-o sa ii adaug numarul de zile la licenta ce am cumparat-o de pe emag?


Multumesc!


Cu stima,


Paul

Comentarii

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat decembrie 2011
    Optiuni

    Salut Paul


    In contul inregistrat cu aceeasi adresa de email cu care te-ai inregistrat pe forum, ai doua licente valide:


    Una pentru BitDefender Internet Security 2011 si una pentru BitDefender Total Security 2012.


    Tu vrei ca pe cea de BitDefender Total Security 2012 sa se transforme in BitDefender Internet Security iar zilele ramase sa fie adaugate la BitDefender Internet Security 2011(care figureaza ca a fost cumparata de la eMAG)?


    Multumim.

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    editat decembrie 2011
    Optiuni

    Da!


    /EDIT:


    Nu am sa mai deschid un nou topic, sper sa nu deranjeze pe nimeni. Cristi te rog frumos sa verifici programul asta: http://www.peazip.org/index.html . Din cate am inteles executabilul lui e pricopsit cu un "OpenCandy" .


    Aici am gasit un articol in legatura cu acest aspect: http://www.techsupportalert.com/content/co...re-software.htm


    Multumesc!


    Cu stima,


    Paul

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat decembrie 2011
    Optiuni

    Salut.


    Am inteles bine atunci inca de la inceput. :)


    Din pacate trebuie sa ma consult cu un coleg de la Customer Service inainte de actiune. Cheia ce o ai pentru BitDefender Total Security 2012 este una speciala si a fost generata cu un scop.


    Mai mult cheia ta de la eMAG este pentru 3 utilizatori iar cea pentru BitDefender Total Security 2012 este doar pentru 1. Perioada o sa se calculeze un pic diferit, adica nu o sa se faca adunarea perioadei pur si simplu.


    Te rog sa imi spui daca noua cheie o vrei pentru 3 utilizatori sau doar pentru 1.


    In functie de asta o sa iti spun cat o sa fie perioada finala.


    Multumim.

  • Paul.R
    Optiuni

    Pentru 3 utilizatori , dar mie imi ajunge doar pentru 2.

  • rootkit
    Optiuni

    Salut


    Colegul meu Geroge o sa faca schimbarile in legatura cu cheile de licenta.


    Trebuie sa ai un pic de rabdare, cel mai probabil maine o sa se produca schimbarea.


    Multumim.

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    editat decembrie 2011
    Optiuni

    Cand poate dansul, nu-i graba mare!


    In vara anului viitor o sa vada lumina zilei BitDefender 2013? Iar consumul de resurse va fi nitel mai mic, te intreb pentru ca am un sistem mai slabut si vreau sa raman si cu sistemul si cu antivirusul. :D

  • rootkit
    Optiuni

    Salut


    Momentan este putin cam devreme sa vorbim despre Bitdefender 2013. In primul rand nici nu stiu daca o sa aiba aceasta denumire. O sa vedem.


    Cand o sa fie facute publice anumite informatii, o sa fie postate de catre mine pe forum sau pe un alt canal oficial.


    George o sa te contacteze cand a facut schimbarile.


    Multumim.

  • Paul.R
    Optiuni

    Merci tare mult!


    Daca afli ceva legat de consumul de resurse anunta-ma te rog, ca sa stiu daca trebuie facut un upgrade ori ba!


    O seara placuta!

  • rootkit
    Optiuni

    Salut Paul


    Geroge a facu schimbarile in contul tau si acum totul este asa cum ai cerut.


    Cheia initiala pentru BitDefender Internet Security 2011 are acum 490 zile de valabilitate si este setata sa expire pe 01:05:2013


    Multumim.

  • Paul.R
    Optiuni

    Merci mult!


    Topic close!


    O zi buna!

  • rootkit
    Optiuni

    Bine ai revenit :)


    Cum situatia curenta a fost rezolvata, declar topicul inchis.


    O zi placuta.

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!