Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Licenta Bdis 2012

Optiuni

Buna Ziua. Revin de data asta cu o alta problema. Am cumparat prin reteaua emag o licenta de BDIS 2012 (prelungire licenta) pt 1 an, cu bonus de 3 luni. Seria are 10 caractere, litere si cifre. Cand o introduc, imi spune ca nu e buna, trebuie sa aiba 7 sau 20 de caractere lungime. Mai am vreo 32 de zile de valabilitate la licenta actuala, sper ca se va rezolva problema pana atunci. Daca e nevoie, va trimit un scan al licentei.


Am instalata versiunea in limba engleza (am ramas cu ea dupa discutia de la topicul cu autoscanul).

Comentarii

  • rootkit
    Optiuni

    Salut Cip


    Te rog sa imi trimiti pe PM codul de 10 cifre de pe certificatul de licenta si o adresa de email.


    NU POSTA ACESTE INFORMATII PE FORUM.


    Multumim.

  • rootkit
    Optiuni

    Salut


    In maxim 10 minute o sa trimit un email cu cheia de licenta ce trebuie introdusa in produs.


    Multumim.

  • Buna seara!


    Am cumparat de la emag o licenta de BDIS 2012 (prelungire licenta) pt 1 an, cu bonus de 3 luni, 3 calculatoare. Seria are 10 caractere, litere si cifre. Cand o introduc, imi spune ca nu e buna, trebuie sa aiba 7 sau 20 de caractere lungime. Mai am 2 de zile de valabilitate la licenta actuala (am avut instalat BDIS 2011).


    Va rog sa ma ajutati sa rezolv aceasta problema.


    Va multumesc!

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Buna ziua


    Va rog sa imi trimiteti pe PM seria de 10 caractere impreuna cu o adresa de email.


    Va trimit cat de repede posibil instructiuni ce trebuie urmate mai departe


    NU POSTATI ACESTE INFORMATII PE FORUM.


    Multumim.

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Buna seara.


    In 5 minute va trimit instructiunile pe mail.


    Multumim.