Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Licenta Renew Bd Ts

Optiuni

Aveam cunostinta de un calculator al unui amic care a avut candva Bitdefender TS 2011, asa ca am cumparat o licenta renew pentru acelasi produs. Am aflat ca e posibil ca pe acel calculator( el avand mai multe) sa nu fi avut niciodata bitdefender instalat.


Intrebarea mea e urmatoarea: va functiona(e in regula) licenta renew daca instalez BD TS ?


Multumesc, si o zi buna

Comentarii

  • George R.
    editat aprilie 2012
    Optiuni

    Salut Delfi,


    Nu conteaza neaparat daca ai Bitdefender instalat, dar conteaza sa ai licenta anterioara la indemana.


    Daca faci comanda prin magazinul nostru online, o sa trebuiasca sa sa introduci licenta anterioara aici inainte de a plasa comanda.


    Daca cumperi pachetul de reinoire online, va trebui completat formularul de aici pentru a obtine licenta valida.


    Numai bine,


    George

  • Multumesc de raspunsul prompt, dl George. Ma refeream daca kit-ul de instalare al TS 2011 va accepta product key-ul de renew.

  • George R.
    editat aprilie 2012
    Optiuni

    Salut,


    Versiunile 2011 accepta si licentele de 7 caractere pentru Bitdefender 2012.


    Daca achizitia se face din magazin, va rog sa folositi codul de 10 caractere primit in formularul de aici. Cheia primita pe mail va fi cea folosita la inregistrarea produsului Bitdefender.


    Daca sunt probleme la inregistrare, va rog sa postati sau sa ma contactati pe PM


    George