Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

[resolvat] Licenta

Optiuni
Paul.R
Paul.R ✭✭✭
editat mai 2012 în Produse bitdefender 2012

Buna seara!


Daca se poate as dori contopirea licentei deja existente cu cea recent primita. Daca e posibil acest lucru, am sa va trimit prin PM licenta cea noua.


Multumesc frumos!


O seara placuta!

Comentarii

  • mitza97
    Optiuni

    Introdu-o pe cea recent primita si se va adauga numarul de zile la cea veche, rezultand un total al celor doua. :rolleyes:

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    Optiuni

    Buna seara!


    Multumesc frumos Mihai!


    Te rog frumos Cristi sa verifici licentele de pe contul meu si sa ma anunti daca totul e in regula!


    Multumesc!


    O seara placuta!

  • Buna !


    Imi cer scuze ca intreb aici, dar am zis sa nu deschid un nou topic !


    As dori mutl sa cumpar o licenta pentru BITDEFENDER internet security 2012 si as dori sa stiu daca de exemplu...mi se strica calculatorul si imi cumpar alt calculator , licenta o voi putea pune pe calculatorul nou instalat ? ... sau daca pur si simplu doresc ca licenta sa o folosesc pe alt calculator...pot face schimbarea prin dezinstalarea antivirusului de pe primul calculator ? sau mai exacat daca e cineva amabil sa imi explice in cateva cuvinte cum functioneaza aceste licente ?


    Multumesc frumos !


    O zi buna !

  • Math_Matei
    Optiuni

    Salut si bun venit Psihologule,


    Am sa incerc eu sa te lamuresc!


    Odata cumparata licenta, va trebui sa iti deschizi un cont My Bitdefender, locul unde se va pastra in siguranta deplina seria ta de licenta!


    Atata timp cat esti posesorul contului, poti folosi licenta pe orice calculator, insa nu mai mult de 1 PC sau 3 PC( depinde ce licenta cumperi )


    Folosirea pe mai multe calculatoare a licenteti ( in cazul in care se va depasi nr. de useri) va fi depistata si cel mai probabil cheia de licenta iti va fi blocata!


    Succes! BitDefender este cel mai bun!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Am inteles !


    Multumesc frumos pentru ca ti-ai facut timp sa imi explici !


    PS: deci sa inteleg ca daca cumpar licenta pentru 3 PC voi primii un singur serial care il voi folosi pe 3 calculatoare, si nu 3 seriale ?

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    Optiuni

    Da. Daca cumperi o linceta pentru 3 PC vei primii un singur serial pe care il poti folosi pentru 3 calculatoare.

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Salut :)


    Licenta primita pentru 3 calculatoare trebuie activata ori cu un singur cont My Bitdefender, ori cu maxim 3 conturi separate pentru fiecare PC.


    Daca mai ai intrebari, te rog nu ezita.


    O seara placuta!

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    Optiuni

    Problema rezolvata!


    Multumesc tuturor pentru ajutor!


    O seara placuta!

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Salut :)


    Ma bucur sa aud asta.


    Declar topicul inchis.


    O zi buna!

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!