Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Cum Sa?(intrebare Stupida)

Optiuni

Am cumparat BITDefender Antivirus v10 si am o problema...


Eu folosesc WIN XP si WIN 2003 Server in dual boot.Cand incerc sa instalez bitdefender-u pe windows 2003


ghidul de instalare blocheaza instalarea si spune ca nu suporta sistemul de operare.Pe winXP merge foarte bine nicio problema.Vreau sa va spun ca BitDefender 9 Professional Plus se instaleaza pe windows 2003 si merge fara nicio problema.DAR EU NU AM LICENTA LA BITDEF 9!La fel si BitDefender 8 Free Edition,merge pe win 2003.Daca ma puteti ajuta,cum l-as putea instala...Eu inteleg ca poate el nu este garantat pe Windws 2003,dar sa-l vad instalat,daca va merge cu probleme nu e vina dumneavoastra....Deci cum spuneam am si Windows XP daca asta va poate ajuta...Vreau sa mi-l instalez si pe windows 2003 pentru ca am internet si stau pe el fara antivirus si fara antispyware...


Vreau sa va spun ca pe 2003 merg jocurile foarte bine,astea facute numai pentru XP sau mai nou VISTA


Daca se poate face ceva(vreo smecherie ceva) ajutatima va rog...


GEORGE


BACAU

Comentarii

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Bd 10 nu este destinat sistemelor server, chiar daca este folosit ca workstation.