Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Probleme Inregistrare Bdi 2012

Optiuni

Buna ziua ,am achizitionat de la e mag ,bit internet security2012 si nu il pot instala ,iar ajutorul care mi l-ati oferit pina acum .........


Problema sta cam asa :


-cind introduc seria de instalare ,dupa primele 6 caractere ,butonul de inregistrare se aprinde


- daca introduc si celelalte 4 caractere butonul se stinge (sa zicem )


-am cerut ajutor la rel clienti si mi s-a dat linkul catre pagina mea -sa ce ,ce sa fac -caci daca bag seria de inreg apare ca si nevalida


Ptr moment am instalat varianta demo ptr 30 zile ,dar din 2008 de cind folosesc bit cu licenta ,este prina data cind sunt dezamagit .

Comentarii

  • mitza97
    mitza97
    editat iulie 2012
    Optiuni

    Citeste bine instructiunile de instalare care sunt trecute pe CD. Probabil ai achizitionat o licenta de reinnoire care este incompleta, pe care o poti obtine integrala urmand instructiunile scrise pe coperta CD-ului.


    Succes ! ;)

  • mitza97
    Optiuni

    Cred ca AICI iti poti obtine licenta completa. ;)

  • clau074
    editat iulie 2012
    Optiuni

    am citit si am urmat exact pasii de pe cd ,dar totul se bloca la introducerea seriei de inregistrare.


    Am urmat sfatul 2 -link- si mersi frumos ,am reusit :D .


    Inca o data iti multumesc.

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat iulie 2012
    Optiuni

    Salut :)


    Bine ai venit pe forum!


    Tine minte pe viitor ca doar cheile de 7 si 20 de caractere pot fi folosite sa inregistrezi un produs. O licenta de reinnoire de 10 caractere trebuie mai intai introdusa pe site-ul nostru pentru a obtine cheia de activare.


    Daca mai ai intrebari, te rog nu ezita.


    O zi buna!