Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Changelog Update

Optiuni
aleCSio
editat august 2012 în Altele

Buna ziua,


Am cautat peste tot dar nu reusesc sa gasesc publicat nicaieri un jurnal cu modificarile/imbunatatirile aduse programului in sine odata cu noile actualizari. Daca este deja deschis acest topic undeva va rog sa il stergeti pe acesta si sa ma indrumati acolo ca eu singur nu m-am descurcat. Mai concret,as vrea sa "citesc undeva" ca, de exemplu, versiunea 1.0.12.730 aduce urmatoarele imbunatatiri: [...] sau repara urmatoarele probleme: [...].


Multumesc anticipat.

Comentarii

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Salut :)


    Ultima actualizare nu a aduc decat imbunatatiri la nivel de scanare prin integrarea unui nou driver de fisiere.


    Nu a fost nevoie de nicio alta actualizare.


    Daca ai intrebari sau ceva de raportat, te rog nu ezita.


    Weekend placut!

  • Multumesc de raspuns.


    Sa inteleg totusi ca nu va exista un jurnal oficial cu modificarile "suferite" de program odata cu noile actualizari din care sa rezulte cu ce sau ce s-a imbunatatit de-a lungul timpului. :)

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Salut :)


    Exista momentan un jurnal cu schimbarile doar intern.


    Cand o sa se faca modificari majore la produs, o sa postez public pe forum pentu a informa pe toata lumea.


    O zi buna!