Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Reinstalare Is 2013

Optiuni

Salut !


2 probleme :


- Am licenţa pentru IS 2011. Anul ăsta am trecut pe versiunea 2012 pentru 5 luni cât mai îmi era valabilă licenţa. Acum câteva zile am achiziţionat prelungirea licenţei (prin EMAG), am aplicat-o pe IS 2012 şi mi s-a prelungit valabilitatea pentru încă 1 an. Aşa că am descărcat utilitarul de download-are "bitdefender_isecurity.exe" (2,3 MB) l-am rulat şi mi-am instalat versiunea IS 2013. Totul e OK. Şi-acum întrebarea : când îmi voi reinstala vreodată din nou Windows-ul, în momentul când mă voi conecta la internet ca să dau jos din nou IS 2013 voi fi pentru câteva minute fără nici o protecţie av şi firewall ! Sau trebuie să-mi reinstalez mai întâi versiunea 2011 şi astfel protejat (cu o protecţie veche de 2 ani !) să mă pot conecta la internet ?


N-am înţeles de ce dintr-o dată nu mai există pe site-ul Bitdefender versiunile trial ?


- V-am semnalizat şi la versiunea 2012, chiar nu puteţi rezolva problema cu fonturile diacriticelor ţ şi ş din HELP? E elementar gramatical ca în mijlocul propoziţiilor sau frazelor, literele ţ şi ş când sunt la începutul cuvintelor comune, se scriu cu literă mică.


Nu în forma : "În secțiunea „Cum să” veți găsi instrucțiuni ..." sau "...Ar trebui să verificați și să le remediați atunci când aveți timp."


Mulţumesc

Comentarii