Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Problemă Bitdefender Trafficlight

Optiuni

Salut!


Am și eu 2 probleme, pe care aș dori să le rezovl:


1. Am instalat azi bitdefender traffic light, iar din acel moment am observat că toate paginile pe care le accesez se încarcă foarte greu, sau deloc (firefox îmi spun „loading...” la nesfârșit). Există vreun tool prin care să verific dacă e din cauza Traffic Light sau nu?


2. Am încercat să-l dezinstalez, însă când am intrat în „ControlPanel - add remove programs” și am dat uninstall, mi s-a spus că „produsul ar putea fi fost deja dezinstalat, doriți să eliminați intrarea din add/remove programs?”, iar eu am dat OK și de atunci nu îmi mai apare butonul prin care să pot dezinstala produsul. Menționez că instalarea/dezinstalarea le-am făcut fără a da restart la calculator (nici nu mi-a cerut acest lucru). Există vreo metodă prin care pot dezinstala produsul ?


Mulțumesc anticipat.

Comentarii

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Tu ai instalat direct extensia in browser sau ai rulat executabilul de pe site-ul nostru?


    De asemenea, mai ai si un produs Bitdefender instalat pe langa?


    Multumim.