Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Problema Cu Bitdefender Total Security 2013

Optiuni

salut.am instalat ieri bitdefender ca aveam cv probleme cu un virus. de el cred c am scapat eu dar acu problema mea este ca antivirusul imi opreste internetul. trebuie s dau restart si atunci cu noroc merge ori tre s dau iara. am internet prin wifi si poi vedea ca merge bine doar ca nu pot accesa nimik ...explorer jocuri online nimik nu merge. am tot cautat prin setari de unde sa opresc antivirusu da nu vad s mearga oprit. doar sa pun pe off optiunile da chiar si asa tot imi opreste internetul. vre un sfat de unde sa l setez? ori ii dau uninstal si gata?

Comentarii

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    E posibil ca infectia sa-ti afectat unele fisiere de sistem. Ai incercat sa reinstalezi driverul placiii de retea?


    O zi buna!

  • Salut :)


    E posibil ca infectia sa-ti afectat unele fisiere de sistem. Ai incercat sa reinstalezi driverul placiii de retea?


    O zi buna!


    am facut si pe masa. 1 la mana ca am formatat c'ul am reinstalat windows si primu lucru a fost apoi antivirusul. si l am lasat activ deci nu prea avea ce sa mi afecteze nici macar n am accesat celelalte partitii ca daca am virus acolo fara sa le accesez nu se activeaza. oricum pb pare din antivirus internetul e bun ca am 5'6 wi fi acc' pe care le fol si culmea nici una nu merge.acu ma gandesc sa nu fie din cauza ca bit defender mi a facut download urile la windows...si cv s bate cap in cap.eu am net bun de 100mb/s si nu merge deloc deloc...cand dau restart primele 2 min merge apoi bum...gata ..dar wifi e activ si am semnal 100% si quality 100% cam ce i posibil sa mi blocheze net ul? poate firewall cv?

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Daca opresti temporar firewall-ul, totul este in regula?


    O seara buna!