Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Cont Bitdefender

Optiuni

Buna ziua ! Va rog sa-mi spuneti si mie cum sterg definitiv cont MyBitdefender .Cu pasi marunti (in detaliu) ca sa inteleg si eu.Multumesc

Comentarii

  • rootkit
    Optiuni

    Buna ziua,


    Colegul meu George o sa va asiste in curand cu aceasta cerere.


    O zi buna!

  • Va rog se poate un raspuns?Multumesc.

  • Va rog putina seriozitate si respect fata de noi clientii,(chiar asa sa fim tratati ca niste idioti ) sa asteptam cand aveti chef sa ne raspundeti la solicitatile noastre.

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat octombrie 2012
    Optiuni

    Buna Nety :)


    Ne cerem scuze pentru intarziere.


    Am creat tichetul 201211011000784 in sistem si unul din colegii mei vor raspunde la aceasta cerere.


    Multumesc pentru intelegere.


    O seara buna!

  • Buna Nety :)


    Ne cerem scuze pentru intarziere.


    Am creat tichetul 201211011000784 in sistem si unul din colegii mei vor raspunde la aceasta cerere.


    Multumesc pentru intelegere.


    O seara buna!


    Multumesc.(pt. o intrebare asa simpla nu cred ca era nevoie de asa mult timp pt. un raspuns concret)Inca odata multumesc.

  • rootkit
    Optiuni

    Buna :)


    Cu multa placere.


    O seara placuta!

  • Buna :)


    Cu multa placere.


    O seara placuta!


    Cu multa placere , dar ce dureaza asa mult pt. un raspuns asa simplu.Este dreptul nostru (si moral si legal ) de a decide daca mai vrem sa avem cont MyBitdefender.


    Orice cont se poate stergere la cerere inclusiv baza de date aferente contului (vezi: Yahoo,Gmail.Facebook).


    Va rog un pic de respect fata de noi utilizatorii !!! Astep instructiuni pt. stergere cont.

  • rootkit
    Optiuni

    Buna Nety,


    Am verificat tichetul in sistem si George a sters contul din sistem inca de cand am anuntat in postul anterior.


    Multumim.

  • Buna Nety,


    Am verificat tichetul in sistem si George a sters contul din sistem inca de cand am anuntat in postul anterior.


    Multumim.


    Multumes,pt. nimic.Eu v-am rugat sa afisati in mod clar si detailat cum fiecare utilizator poate sa-si sterge singur contul MyBitdefender atunci cand doreste el (adica utilizatorul nu angajatii site-ului Bidefender).


    Daca utilizatorul alege sa-si faca cont MyBitdefender si in consecinta si-l face el singur,tot asa decizia de stergere ii apartine lui si tot el trebuie sa opereze stergerea contului nu George sau altcineva.Vezi mod stergere cont Yahoo,Gmail si altele.


    Astept un rezultat clar nu o evitare "alunecoasa" Hai sa terminam odata cu asta si nu ne mai auzim.

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat noiembrie 2012
    Optiuni

    Buna Nety,


    Nu exista o modalitate de a sterge conturile din interfata de utilizator.


    Conturile se sterg manual din baza de date la cererea utilizatorilor.


    Multumim.

  • Buna Nety,


    Nu exista o modalitate de a sterge conturile din interfata de utilizator.


    Conturile se sterg manual din baza de date la cererea utilizatorilor.


    Multumim.


    Buna Christian.Nu vreau sa fiu agasanta dar ceea ce mi-ai spus eu,stiam de mult.Eu am dorit sa faceti modificarile de rigoare in sistem si sa le implementati ca fiecare utilizator sa poata sa-si stearga singur contul MyBitdefender.Cateodata este necesar sa-ti faci curat in traficul pe net.


    Si cei de la yahoo,google,facebook si altii,nu au vrut sa dea acces utilizatorului sa-si stearga contul dar pana la urma exista legi internationale in privinta confidentialitatii si liberului arbitru de a alege ce doreste utilizatorul.Atunci cei sus mentionati si nu numai au trebuit sa implementeze in sistem posibilitatea ca fiecare utilizator sa-si poata sterge cand doreste contul.Au riscat amenzi uriase si pana la urma sau conformat.


    Daca nu faceti ce trebuie ,riscati o amenda uriasa si nu numai !!!Ce spune patronul de la Softwin ?Este pregatit pt. un scandal mediatic care duce la scaderea prestigiului firmei Bitdefender?Nu cred?Concurenta este mare si deabia se asteapta o ocazie pt. ingenuncherea lui Bitdefender.Faceti ce trebuie .Pa!

  • rootkit
    Optiuni

    Buna Nety,


    O sa dau cererea mai departe la departamentul potrivit.


    Multumim pentru sugestie.

  • Buna Nety,


    O sa dau cererea mai departe la departamentul potrivit.


    Multumim pentru sugestie.


    Multumesc. Sa fi iubit !

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat noiembrie 2012
    Optiuni

    Buna Nety,


    Voi posta aici in momentul cand o sa am noutati despre acest lucru.


    O seara placuta!

  • Paul.R
    Optiuni

    Salut! :)


    Ceva vesti?


    O seara placuta!

  • rootkit
    Optiuni

    Salut Paul :)


    Am mentionat in postul de mai sus ca revin cu noutati cand o le primesc.


    Multumim.