Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Problema Cu Creatul De Conturi La Yahoo.com

Optiuni
SorinK
editat octombrie 2012 în Produse bitdefender 2013

Sal!


M-am chinuit de 2-3 ori sa fac un cont, si nu am reusit, aparea un mesaj din acela generic.


Am inchis la Bitdefender firewall-ul antivirusul si actualizarile, si apoi am reusit din prima sa fac contul de email.


Incercati si voi si vedeti daca merge.


Eu am Windows 7 Home Premium 64 biti up-to-date, Firefox 16.0.1.


PS: Am Bitdefender Internet Security 2013


Si iconita cu B de langa ceas, nu este tot timpul acolo, probabil are nevoie de un update ca sa nu mai plece. :D


Multumesc!

Comentarii

  • nety
    editat octombrie 2012
    Optiuni
    Sal!


    M-am chinuit de 2-3 ori sa fac un cont, si nu am reusit, aparea un mesaj din acela generic.


    Am inchis la Bitdefender firewall-ul antivirusul si actualizarile, si apoi am reusit din prima sa fac contul de email.


    Incercati si voi si vedeti daca merge.


    Eu am Windows 7 Home Premium 64 biti up-to-date, Firefox 16.0.1.


    PS: Am Bitdefender Internet Security 2013


    Si iconita cu B de langa ceas, nu este tot timpul acolo, probabil are nevoie de un update ca sa nu mai plece. :D


    Multumesc!


    Bitdefender 2013 dupa editia Bitdefender 8 Plus este un produs extrem de stabil , fiabil cu o interfata prietenoasa si intuitiva si nu ca le-au murit celor de la Bitdefender laudatorii ca sa-i laud eu dar chiar este un produs bun ( si ca sa nu exageram inca mai au cateva probleme serioase de rezolvat dar se pare ca ori nu stiu,ori nu vor sau nu pot sa rezolve problemele legate de antivirus si firewall


    Ca sa revenim la oile tale sa nu mai faci niciodata ce ai facut ! (sa dezactivezi update,firewall-ul,antivirusul) de ce ? simplu ! Ai probleme in sistem,nu bitdefender este de vina.De regula cand cei de unde ai vrut sa-ti faci cont nu-si pot "semana" la tine pe calculator coookie si sa primeasca inapoi rasunsul adecvat atunci se intampla ceea ce ai semnalat (una dintre cauza)Mai cauta ...

  • @nety nu toata ziua imi fac casute de email, si trebuia sa rezolv problema cumva.


    Aveam de ales in a incerca asta, sau a dezinstala BIS 2013 si sa pun alte programe.


    Si cum solutia cu inchisul alora a mers, am fost multumit.


    Am postat aici pentru ca cei de la Bitdefender sa gaseasca solutii si pentru alti utilizatori care intalnesc aceasta situatie.

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Ai incercat crearea contului in produs sau pe My Bitdefender?


    Multumim.

  • Am cont la Bitdefender de ceva timp, nu mai stiu unde l-am creat.


    Eu incercam sa imi fac o noua casuta de email la Yahoo.com

  • rootkit
    Optiuni

    Salut Sorin :)


    In alt browser ai incercat? Aveai extensii instalate in Firefox?


    Multumesc.