Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Licenta Gratuita 30 De Zile Plus Prelungire Licenta

Optiuni
adytza
editat octombrie 2012 în Produse bitdefender 2013

De cateva zile mi-am instalat bitdefender total security 2013 care are aceea licenta gratuita timp de 30 de zile . Acum o zi m-am hotarat sa cumpar o licenta pe un an la acest produs de la un magazin online , numai ca in loc sa achizitionez varianta retail 1 user 1 licenta , am achizitionat prelungirea licentei cu un 1 an pentru un user care a fost mai ieftina ( fapt ce m-a determinat sa achizitonez aceasta varianta in defavoarea primei variante ) , dar acum realizez ca am facut o prostie . Se mai poate anula comanda si sa optez pt varianta retail ? Magazinele online care vand astfel de soft le au deja pe stoc sau in momentul primirii comenzii contacteaza producatorii softului pentru a furniza produsul si apoi la randul lor il trimit mai departe clientului final ? Pana la urma imi asum prostia si va trebui sa achizitionez si varianta retail , dar as vrea sa stiu daca aceasta prelungirea de licenta o voi putea folosi la anul atunci cand va expira licenta versiunii retail pe care o voi achizitiona , sau prelungirea isi incepe perioada de valabilitate din momentul achizitionarii acesteia ? .

Comentarii

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat octombrie 2012
    Optiuni

    Salut Adrian :)


    Bine ai venit pe forum!


    Te rog sa imi trimiti codul primit la cumparare si o adresa de email pe PM ca sa investighez un pic situatia.


    Revin cu un raspuns in cel mai scurt timp posibil.


    O seara placuta!