Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Draga Bitdefender

Optiuni

De ceva vreme noi trebuie sa va "suportam".


Ati inchis repede topicul in care va vorbeam de Protectia Consumatorului. De acum nu mai vorbesc, voi actiona.


Si, mare rugaminte, nu mai dati recomandari gen "puteti folosi telefonul sau mail-ul pentru suport tehnic". Stim si noi ce putem sau nu, dar daca scriem aici trebuie sa raspundeti. Asta va e munca!


Sau mai simplu(vad ca altfel e greu) inghideti forumul. Sau macar anuntati ca pe vremuri "plecat in concediu" sau "sunt la birouri".

Comentarii

  • Colegul nostru de pe forum MasterBlaster (cu toate ca nu-l cunosc) are dreptate !!! Poate ar trebui sa deschidem si pe alte forum-uri subiecte in care sa aratam bataia de joc cu care sunt tratati clientii Bitdefender.


    Am facut o solicitare de stergere cont MyBitdefender si chiar va bateti joc de noi !!!!!!


    Daca nu suntem solidari noi cei de pe forum [voi (Bitdefender)]va bateti joc de noi.

  • Colegul nostru de pe forum MasterBlaster (cu toate ca nu-l cunosc) are dreptate !!! Poate ar trebui sa deschidem si pe alte forum-uri subiecte in care sa aratam bataia de joc cu care sunt tratati clientii Bitdefender.


    Am facut o solicitare de stergere cont MyBitdefender si chiar va bateti joc de noi !!!!!!


    Daca nu suntem solidari noi cei de pe forum [voi (Bitdefender)]va bateti joc de noi.


    Noi romanii nu suntem solidari de felul nostru. Daca eram, ajungeam departe. Acum ne lingem ranile.


    Uitati-va de curiozitate pe forumul in engleza in urma cu vreo 2 saptamani sa vedeti reactii!

  • stai ca eu inca astept raspuns la intrebarea postata acum 8 zile. de ce sa imi consum banii pt suportul prin telefon? e buna ideea cu protectia consumatorului. pai dupa ce ca dau 350 de lei pe un antivirus nici macar nu primesc explicatii despre cum se foloseste. nu scrie nicaieri la ei pe site. o sa ma indrept si eu spre OPC doar asa sa se lase cu vreo amenda. poate aven noroc si-si lasa nea cristian leafa pe 3-4 luni la OPC, ca nu-si face treaba.

  • ankryo
    editat noiembrie 2012
    Optiuni
    stai ca eu inca astept raspuns la intrebarea postata acum 8 zile. de ce sa imi consum banii pt suportul prin telefon? e buna ideea cu protectia consumatorului. pai dupa ce ca dau 350 de lei pe un antivirus nici macar nu primesc explicatii despre cum se foloseste. nu scrie nicaieri la ei pe site. o sa ma indrept si eu spre OPC doar asa sa se lase cu vreo amenda. poate aven noroc si-si lasa nea cristian leafa pe 3-4 luni la OPC, ca nu-si face treaba.


    Ei, nu stiu daca e vina exclusiva a lui Cristi. Probabil e ca-n orice firma de la noi, unde oamenii ori nu sunt platiti cum trebuie, ori sunt platiti dar unii stau degeaba si altii muncesc...


    Greu cu Romania!


    Oricum ar fi, atitudinea e total jignitoare. Macar sa anunte ca nu ne pot baga in seama, sa nu asteptam ca prostii. Noi intram mai des ca ei pe forum desi nu e munca noastra asta.

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    @ nety


    Vezi te rog raspunsul meu de aici


    http://forum.bitdefender.com/index.php?sho...st&p=164920


    @ masterblaster


    Ne cerem scuze pentru raspunsul intarziat de pe forum.


    Din cauza volumui de munca, echipa noastra de suport s-a mai marit cu inca 4 oameni.


    Totul o sa revina la normal in cateva zile si o sa fie cineva sa raspunda la cererile postate si pe forum.


    http://www.bitdefender.ro/support/contact-us.html


    Multumim pentru intelegere.

  • Ei, nu stiu daca e vina exclusiva a lui Cristi. Probabil e ca-n orice firma de la noi, unde oamenii ori nu sunt platiti cum trebuie, ori sunt platiti dar unii stau degeaba si altii muncesc...


    Greu cu Romania!


    Oricum ar fi, atitudinea e total jignitoare. Macar sa anunte ca nu ne pot baga in seama, sa nu asteptam ca prostii. Noi intram mai des ca ei pe forum desi nu e munca noastra asta.


    Conform regulamentului ( acestui forum )este un forum dedicat suportului tehnic legat de produsele Bitdefender,dar cred ca lipsa de personal isi spune cuvantul.Am observat ca de acest forum se ocupa Christian si totodata din raspunsurile pe care le - a oferit putem deduce ca este un bun profesionist.Ca parere personala si nu tin sa o impun nimanui cred ca , ocupandu-se de acest forum este ca un hobi si nu obligatie de servici (oare asa o fi ? ) Cand are timp ne mai raspunde,dar ascest lucru nu justifica faptul ca noi asteptam prea mult in asteptarea unor solutii din partea lor.


    Hai, mai multe reactii din partea membrilor !!!!!

  • rootkit
    Optiuni

    Buna Nety,


    Nu ma ocup de acest forum (doar) de placere.


    Forumul face parte din proiectele de care ma ocup in prezent in support. Chiar daca am lipsit de pe forum o perioda, asta nu a insemnat ca nu m-am ocupat de alte cereri de la clienti (via email si remote).


    Cum echipa noastra s-a marit si o sa se mareasca in continuare, totul ar trebui sa revina la normal in sensul ca nu o sa mai lipsesc eu de pe forum sau daca o sa ma ocup de alt proiect in viitor, o sa fie cineva pe forum sa raspunda tuturor clientilor.


    Multumim pentu intelegere si rabdare.


    O saptamana cu spor.

  • Stie cineva cand se redeschide serviciul de suport? Nici macar nu ne-am urat toate alea ca au si intrat in "libere".


    Daca din intamplare cineva de la Bitdefender citeste pe aici...poate ne spune si noua cand deschid pravalia.


    Daca nu, asta e! Ne vedem la reinnoirea licentei (sau nu?).

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Suportul Bitdefender este deschis 24/7 pe telefon, chat si email.


    http://www.bitdefender.ro/support/contact-us.html


    Craciun Fericit!

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!