Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Raspuns Intarziat La Ticket

Optiuni

Buna Seara,


As dori si eu sa stiu de ce dureza asa de mult primirea unui raspuns la un ticket? Avand in vedere ca termenul oferit de dvs. pt primirea unui raspuns la ticket este de 24/48 ore.


id ticket: 2012111510001196 (cel primit astazi "automat")


si id ticket initial: 201211121015079

Comentarii

  • Frumos din parte dvs. sa imi raspundeti si mie dupa 4 zile la un ticket..


    Si daca se poate as dori si eu un mail sau un numar de telefon de la Directorul Executiv, pentru ca nu se poate sa primesc un raspuns la un ticket dupa 4 zile..Si in plus de asta am lasat toate datele la cei care raspund la departamentul de suppot gen numar comanda , codul de licenta , mail-ul si numele dupa care a fost cumparat produsul total security 2013 ca sa fie totul ok, sa nu zica cineva ca ii sacai fara rost si ca eu nu detin o licenta valida.

  • rootkit
    Optiuni

    Salut Bogdan :)


    Ne cerem scuze pentru intarziere.


    Situatia a fost un pic mai complicata, tichetul a ajuns la departamentul Business si apoi a fost escaladat la Consumer si de aceea a durat atat de mult.


    Am raspuns eu acum la acel email.


    Multumim.

  • Salut Bogdan :)


    Ne cerem scuze pentru intarziere.


    Situatia a fost un pic mai complicata, tichetul a ajuns la departamentul Business si apoi a fost escaladat la Consumer si de aceea a durat atat de mult.


    Am raspuns eu acum la acel email.


    Multumim.


    ok. v-am trimis logul si sper sa se rezolve cat mai repede posibil.

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Am trimis la laboaratoare pentru analiza si o sa revenim pe email in curand.


    Multumim.

  • Salut :)


    Am trimis la laboaratoare pentru analiza si o sa revenim pe email in curand.


    Multumim.


    Ok ms. sper sa nu dureze foarte mult, pana dupa-amiaza o sa primiesc si eu un raspuns ?

  • Ok ms. sper sa nu dureze foarte mult, pana dupa-amiaza o sa primiesc si eu un raspuns ?


    Si eu am deschis cateva tichete in urma cu 4 ani si inca mai astpt raspuns.......ce spui de acest lucru?

  • rootkit
    Optiuni

    Salut Bogdan :)


    Am primit raspuns de la laboratoare, situatia nu este generata de malware.


    Te rog sa imi spui cand ai defragmentat ultima data HDD. Daca a trecut mai mult de 60 zile, te rog sa defragmentezi fiecare partitie si apoi sa restartezi sistemul.


    Daca mai e ceva, te rog nu ezita sa ne contactezi.


    O seara placuta!