Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Bitdefender Is 2013 - Pale Moon Browser

Optiuni
Paul.R
Paul.R ✭✭✭
editat noiembrie 2012 în Produse bitdefender 2013

Salut! :)


Bitdefende toolbar NU functioneaza pe browserul Pale Moon 15.3(foloseste motorul Gecko, de la firefox), versiunea stabila. Am testat pe navigatoarele: Firefox 16/17, Google Chrome 23, Opera 12.10 functioneaza foarte bine mai putin pe Opera, care din cate am inteles motorul lor de randare ar fi devina(din cate stiu randeaza altfel decat Gecko, webkit, Trident).


O zi buna!

Comentarii

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Acel browser nu este pe lista browserelor compatibile cu Bitdefender TrafficLight.


    Doresti sa ceri developerilor sa il includa pe lista?


    Multumim.

  • Paul.R
    Optiuni

    Salut! :)


    Da, chiar va rog frumos. Acest browser e peste Firefox ca si performanata si nu e asa de "bloat"-uit.


    O seara placuta!

  • ankryo
    editat noiembrie 2012
    Optiuni

    Paulica, daca ai renuntat la Bitdefender, de ce nu reunuti de tot? Adica lasa si Traffic Light in pace.


    Ma rog...e dreptul tau sa ceri orice bazdaganie, scuza interventia

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Paul foloseste Internet Security , iar eu cand am zis TrafficLight ma refeream la modulul inclus in produsele desktop.


    O seara placuta!

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    editat noiembrie 2012
    Optiuni

    Salut!


    Cristi cererea ta a fost trimisa colegilor tai pentru a fi adaugat browserul Pale Moon?


    @Masterblaster!


    Chiar daca in ultima vreme l-am lasat pe bara, in momentul acesta il folosesc din nou, pt ca au mai scapat din bug-uri. Probabil cu black friday am sa achizitionez o noua licenta.


    O seara placuta!

  • Salut!


    Cristi cererea ta a fost trimisa colegilor tai pentru a fi adaugat browserul Pale Moon?


    @Masterblaster!


    Chiar daca in ultima vreme l-am lasat pe bara, in momentul acesta il folosesc din nou, pt ca au mai scapat din bug-uri. Probabil cu black friday am sa achizitionez o noua licenta.


    O seara placuta!


    Doar ca stocul era epuizat de ieri dimineata.

  • Paul.R
    Optiuni

    Salut master! :)


    Stocul nu e epuizat.


    Link http://www.emag.ro/bitdefender-internet-se...1/pd/EQDFDBBBM/


    Te rog frumos sa pastram nota acestui topic, caci altfel riscam ca topicul acesta sa fie inchis.


    O zi buna!

  • Salut master! :)


    Stocul nu e epuizat.


    Link http://www.emag.ro/bitdefender-internet-se...1/pd/EQDFDBBBM/


    Te rog frumos sa pastram nota acestui topic, caci altfel riscam ca topicul acesta sa fie inchis.


    O zi buna!


    Scuze, am confundat cu oferta de la Orange.


    Zile multe!

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    editat noiembrie 2012
    Optiuni

    Salut! :)


    Cristi ceva vesti de la echipa care se ocupa de acesta problema, pentru integrarea modului TL in browserul Pale Moon a produsele pentru desktop?


    Multumesc!


    O seara placuta!

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat noiembrie 2012
    Optiuni

    Salut Paul :)


    Cererea a fost escaladata si a fost trimisa spre aprobare.


    Te anunt daca o sa fie considerata sau nu.


    Multumim.

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Am vazut ca ne-ai cautat si pe alte canale.


    Asa cum am mentionat, se studiaza daca se va introduce suport pentru acel browser. De cand s-a deschis acest topic, nu s-a urcat nicio actualizare pe server.


    Nu se stie momentan daca acel browser o sa fie suportat.


    Multumim.

  • Paul.R
    Optiuni

    Salut!


    Merci Cristi!


    Sper sa se intoduca suportul si pe browserul Pale Moon, sa renunt complet la FacebookFox...scuze Firefox.


    O zi buna!

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat noiembrie 2012
    Optiuni

    Salut :)


    Te anunt cand am noutati.


    Weekend placut!