Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Tombola Bitdefender

Optiuni

Dragi utilizatori Bitdefender!


Pe 25 Decembrie va avea loc o tombola, participa toti cei care au postat pe forum. Castigatorului i se va raspunde la toate problemele semnalate aici.


In plus, acesta va castiga o licenta Bitdefender Total Security 2015 ce va fi lansat in ianuarie 2013.


Licenta va fi valida din 2016 daca pana atunci utilizatorul reuseste sa semnaleze toate problemele aparute.


Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare!


Sarbatori Fericite tuturor!

Comentarii

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    editat decembrie 2012
    Optiuni

    Vin...Sarbatorile vin..... B) Mai am 1 saptamana si implinesc 1 luna de cand astept un raspuns...Probabil pana pe data de 25 o sa "primesc" de la Mos Craciun un "raspuns".

  • Vin...Sarbatorile vin..... B) Mai am 1 saptamana si implinesc 1 luna de cand astept un raspuns...Probabil pana pe data de 25 o sa "primesc" de la Mos Craciun un "raspuns".


    Suntem multi...sper sa fii ALESUL

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    editat decembrie 2012
    Optiuni

    Salut Sandule! (imi cer scuze daca ti-am gresit numele)


    Pana imi expria licenta dupa care trec la un soft nemtesc, care incepe cu litera G...asta daca nu am trecut deja :).


    Sarbatori fericite!

  • ankryo
    editat decembrie 2012
    Optiuni
    Salut Sandule! (imi cer scuze daca ti-am gresit numele)


    Pana imi expria licenta dupa care trec la un soft nemtesc, care incepe cu litera G.


    Sarbatori fericite!


    Hotomane....ne stim putin


    Mda... oameni de rahat intr-o tara de rahat (sursa:Parazitii)


    Sunt ANTIPLAGIAT


    p.s. ma refer la romani vs nemti (ghici care sunt de rahat)

  • Paul.R
    Optiuni

    O sa trag concluzia pe care o doresc pentru ca e democartie.


    Lasa-mi te rog un PM cu ce browser)navigator) folosesti. Intreb acest lucru pentru ca sunt in cautarea unuia. (doar PM te rog, fara postare aici, ca acest topic sa nu se trasnforme in topic close)


    O seara placuta!

  • rootkit
    Optiuni

    Hello :)


    Si o sa ne distram aici de Craciun nu? :P


    @ Paul.R


    Topicul tau cu Pale Moon e raspuns, ti-am zis ca am dat mai departe cererea ta. Cat despre implementare, ramane de vazut.


    @ masterblaster


    Imediat o sa ma uit pe topic-urile postate pe aria de romana.


    Postez faptul ca s-au lansat ultimele actualizari de produse pe Bitdefender 2012/2013 si revin cu raspunsuri pentru toata lumea.


    Echipa Bitdefender va doreste Sarbatori Fericite si un 2013 mai bun!

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!