Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Intrebare Cheie Bitdefender

Optiuni

Am primit cadou o cheie de Bitdefender Security Suite 2013. Am activat-o, am aproape 2 ani valabilitate totul e ok. Numai ca aceasta cheie ar mai putea sa o cunoasca alte persoane. Odata activa, se poate sa ma trezesc pe viitor cu surprize? Sa o mai activeze cineva in acelasi timp ?


Si a doua intrebare: daca reinstalez Windowsul o pot refolosi ? De unde stie cheia ca e a mea astfel incat sa nu o poata folosi si altii ? Adevaru e ca am castigato cumva pe un forum si am luato pe drept insa au vazuto si altii.

Comentarii

  • Am primit cadou o cheie de Bitdefender Security Suite 2013. Am activat-o, am aproape 2 ani valabilitate totul e ok. Numai ca aceasta cheie ar mai putea sa o cunoasca alte persoane. Odata activa, se poate sa ma trezesc pe viitor cu surprize? Sa o mai activeze cineva in acelasi timp ?


    Si a doua intrebare: daca reinstalez Windowsul o pot refolosi ? De unde stie cheia ca e a mea astfel incat sa nu o poata folosi si altii ? Adevaru e ca am castigato cumva pe un forum si am luato pe drept insa au vazuto si altii.


    ce e aia Bitdefender Security Suite 2013? nu vad ca vanda asa ceva pe pagina loc

  • ce e aia Bitdefender Security Suite 2013? nu vad ca vanda asa ceva pe pagina loc


    Internet Security 2013 pardon :)

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Investigam momentan situatia si revin in curand cu un raspuns.


    Multumesc.

  • Va rog frumos sa-mi dati un raspuns. Eu cheia am castigato corect insa vreau sa fiu sigur ca nu voi avea probleme pe viitor doar pentru ca mai incearca cineva sa o foloseasca. Sa stiu sa raman pe Bit sau ce fac.


    Momentan vad ca inca functioneaza.

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Ai castigat-o la un concurs?


    Se poate sa stim unde?


    Multumim.

  • Era un concurs pe un forum Filelist. Am fost primul care a luat licenta deci am castigato. Initial ma gandisem ca e ceva "crack" pentru ca nu mi-a venit sa cred si am luat trial-ul de la voi si am pus cheia individului si vad ca merge.


    Treaba e ca eu am toate softurile cu licenta si mai aveam nevoie de un antivirus ok si sper ca asta sa nu-mi faca probleme.De asta am si intrebat aici. Daca e nevoie dau la un tehnician Bit sa verifice cheia nu e problema.

  • Era un concurs pe un forum Filelist. Am fost primul care a luat licenta deci am castigato. Initial ma gandisem ca e ceva "crack" pentru ca nu mi-a venit sa cred si am luat trial-ul de la voi si am pus cheia individului si vad ca merge.


    Treaba e ca eu am toate softurile cu licenta si mai aveam nevoie de un antivirus ok si sper ca asta sa nu-mi faca probleme.De asta am si intrebat aici. Daca e nevoie dau la un tehnician Bit sa verifice cheia nu e problema.


    Am renuntat la cheia aia si am cumparat una proaspata de la voi. Deci nu mai conteaza.

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Inca studiem situatia, cred ca acel concurs nu a fost organizat cu acordul nostru.


    Revin aici cand am mai multe nouti.


    Multumim pentru intelegere si pentru alegerea facuta.


    O zi buna!