Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Internet Security 2013 - Probleme

Optiuni

Buna ziua


Am instalat aplicatia Internet security 2013 in urma promotiei de pe Yoda.ro


Trebuie sa recunosc ca am mai avut tentative anterioare de a folosi produsele Bitdefender dar am abandonat foarte repede intrucat imi frana complet calculatorul. Ma ocup de domeniul IT din 1998 si in ultimii 10 ani ma ocup de service IT deci pot sa zic ca am suficienta experienta in domeniu. Configuratia mea acutala este un procesor Athlon64 2600 Mhz pe AM2 si 1.25 GB ram DDR2, video 512 MB Nvidia si XP Home edition SP3 cu licenta .. cerinte care corespund cu cele minime recomandate de voi.


Problemele sunt 3:


- eu folosesc Outlook express pt e-mail.. daca activez filtrul antispam chiar dca e doar un email de venit de cativa Kb vine in 2-3 minute dupa ce dau de 2-3 ori wait la atentionarea ca serverul nu raspunde... de asemenea dupa ce vine lista de emailuri, cand dau click sa pe un email dureaza si 10 secunde pana sa apara continutul.... daca dezactivez Antispamul merge perfect in timp real...


- fisierul vsserv.exe consuma 80-90% din procesor non-stop


- Google Chrome se misca mult mai greu de cand am instalat aplicatia si foarte des crapa flashul... si de mutle ori daca scriu o adresa astept mult si bine si nu se incarca pagina.. si inchid tabul, deschid altul si la a 2-a sau a 3-a incercare merge...


Sa ma ajutati va rog sa rezolv aceste probleme...


Multumesc

Comentarii

  • l-am dezinstalat ..nu va mai stresati.. nu merita...

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Daca mai ai pe viitor intrebari sau nevoie de asistenta, te rugam sa ne contactezi.


    O seara buna!

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!