Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

[rezolvat] Putin Ajutor

Optiuni

Am avut instalat Bitdefender internet security 2013 pe computer,din anumite motive l-am dezinstalat cu acel program si acum cand am vrut sa-l instalez imi da o eroare "Acest produs necesita conectarea la internet oentru a fi instalat.Va rugam sa verificati setarile conexiunii dumneavoastra si sa incercati din nou"...specific ca setarile conexiunii sunt foarte bune,am reusit sa instalez kit=ul full in engleza dar as vrea daca se poate sa imi dati un link de unde pot sa downloadez kitu-ul full in limba romana pe 64biti


Cu stima...

post-129086-1359763379_thumb.png

Comentarii

  • In captura ta nu vad cum ca ai fi conectat la internet. iconita lipseste cu desavarsire.


    Posibil sa fi avut o pana de net atunci


    E logic sa poti instala Bitdefender din kit full, insa este egal cu zero atata timp cat nu se poate actualiza antivirusul tau....


    Recomand utilizarea kitul;ui online( cel mic ), acesta simte arhitectura PC-ului si se instaleaza asa cum trebuie, fie pe x64, fie pe x 86

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • In captura ta nu vad cum ca ai fi conectat la internet. iconita lipseste cu desavarsire.


    Posibil sa fi avut o pana de net atunci


    mai atasez odata poza,unde am incercuit conexiunea la internet,pe wireless...deci daca ma poti ajuta cu acel kit full in limba romana m-ai ajuta foarte mult.

    post-129086-1360016122_thumb.png

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Te rog sa instalezi ultimul driver pentru acea placa wireless.


    De asemenea te rog sa imi spui ce produs ai si ce arhitectura (32/64 bit) si o sa iti ofer kit-ul corespunzator pentru instalare fara conexiune la internet.


    O seara buna!

  • Salut :)


    Te rog sa instalezi ultimul driver pentru acea placa wireless.


    De asemenea te rog sa imi spui ce produs ai si ce arhitectura (32/64 bit) si o sa iti ofer kit-ul corespunzator pentru instalare fara conexiune la internet.


    O seara buna!


    internetul fuctioneaza foarte bine,toate paginile,imi trebuie internet security 2013 pe 64bit

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat februarie 2013
    Optiuni

    Salut :)


    Bitdefender Internet Security 2013 pe 64 biti in limba romana poate fi descarcat de aici:


    http://download.bitdefender.com/windows/de...is_2013_64b.exe


    Descarca-l local, click dreapta pe el si Run as administrator. Cand cere permisiune sa descarce ultima versiune, alege Nu.


    Daca mai ai nevoie de asistenta, te rog nu ezita sa ne contactezi.


    O zi buna!

  • Salut :)


    Bitdefender Internet Security 2013 pe 64 biti in limba romana poate fi descarcat de aici:


    http://download.bitdefender.com/windows/de...is_2013_64b.exe


    Descarca-l local, click dreapta pe el si Run as administrator. Cand cere permisiune sa descarce ultima versiune, alege Nu.


    Daca mai ai nevoie de asistenta, te rog nu ezita sa ne contactezi.


    O zi buna!


    Multumesc mult...am rezolvat

  • rootkit
    Optiuni

    Salut :)


    Multumim si noi pentru confirmare.


    O zi buna!

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!